Ana Sayfa Rehber Yeni Pazarlamacılar için Yararlı Sosyal Medya Kursları

Yeni Pazarlamacılar için Yararlı Sosyal Medya Kursları

0
11858 teknik destek

İşletmeler artık sosyal medya pazarlamasını görmezden gelemez. Faydalar açık olsa da nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Neyse ki, sosyal medya pazarlaması hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herhangi bir beceri düzeyindeki insanlar için çeşitli kaynaklar var.

İster sosyal medya repertuarınızı artırmak isteyen yeni bir pazarlamacı olun, ister sosyal medya hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışan işletme sahibi olun, bu kurslar sosyal medyayı kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir.  

1.  Facebook Blueprint Sertifikasyonu

İşletmenizi sosyal medyada pazarlamayı planlıyorsanız, Facebook bariz bir seçimdir. Platformu, hizmetleri veya ürünleri tanıtmak, marka tanınırlığını artırmak ve müşterilerle etkileşim kurmak için kullanabilirsiniz. Ancak bu sadece Facebook’u nasıl kullanacağınızı biliyorsanız. Facebook Blueprint kursları tüm platform boyunca ilerler ve yeni başlayanlardan ileri düzey kullanıcılara kadar içeriğe sahiptir.

“Facebook Blueprint Sertifikasyon kursu, Facebook’un pazarlama için en iyi şekilde nasıl kullanılacağını öğrenmek için harika bir kaynak”. “Ücretsiz kursları, yeni pazarlamacılara zengin bilgiler sunan, kolayca anlaşılabilir videolara bölünmüştür.”

Kursun ve sınavlarının sonunda, kendinizi dijital pazarlama dünyasında farklı kılacak bir Tasarım Sertifikası alırsınız.

2. Hubspot Akademisi

Hubspot Academy’nin ücretsiz sosyal medya sertifika kursu, pazarlama ve sosyal medya profesyonelleri için tasarlanmıştır. Kurs, size sosyal bir strateji geliştirmekten yatırım getirilerini ölçmeye kadar her şeyi öğreten bir video setidir. Kurs sadece eğitici ve ücretsiz değil, aynı zamanda sonunda özgeçmişinize ve LinkedIn’e sertifika ekleyebilirsiniz. 

11858 teknik destek

“Hubspot, tamamlandıktan sonra bir sertifika içeren çeşitli ücretsiz kurslara sahiptir” “Yeni bir pazarlamacıysanız, bu yalnızca içerik pazarlaması hakkında daha fazla bilgi edinmenin harika bir yolu değil, aynı zamanda portföyünüzü oluşturma fırsatıdır. Dersler, web sitesi optimizasyonundan blog yazmanın temel ilkelerine kadar uzanır.”

3. LinkedIn Öğrenimi

LinkedIn’i etkili bir şekilde kullanmak için, küçük işletmelere yönelik kılavuzumuzu okuyarak başlayabilirsiniz. Ardından LinkedIn Learning’e dönün. Her beceri düzeyindeki insanlar için bir dizi sosyal medya pazarlama kursları, videolar ve öğrenme yolları sunar.

“LinkedIn’in Öğrenme platformu oldu ve kalıntılar, yeni beceriler öğrenmek için benim gizli silah,” “Herhangi bir beceri düzeyindeki insanlara yardımcı olmak için video kursları barındırıyor. Kurslar, yoğun bir programa kolayca sığdırabileceğiniz sindirilebilir dakikalar uzunluğunda videolara bölünmüştür.

4. Udemy

 

Udemy ücretsiz dersler sunmaz, ancak Dijital Pazarlama Uzmanlık Sınıfı gibi kurslar genellikle 10-12 ABD Doları fiyatla satışa sunulur. Udemy’de sosyal medya pazarlamasını öğrenmeye çalışan kişiler için, belirli platformlar ve hedefler için olanlar da dahil olmak üzere çeşitli kurslar vardır.

Facebook ve LinkedIn gibi sosyal medya kanallarından YouTube ve hatta Pinterest’e kadar her tür dijital pazarlama hakkında 23 ders içeriyor,” “Profilinizi oluşturmanın, içerik geliştirmenin ve bu içeriği daha geniş bir kitleyle paylaşmanın yollarında size yol gösterir.”

 

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikGoogle Workspace Kuruluş Birimi Nasıl Kullanılır?
Sonraki İçerikGoogle Workspace Kullanıcı Oluşturma ve Yetki Atama

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.