Ana Sayfa Destek YaaniMail Şifre Değiştirme

YaaniMail Şifre Değiştirme

0
yaanimail

‘YaaniMail şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır? YaaniMail şifre değiştirme adımları nelerdir? YaaniMail şifre mi nasıl değiştirebilirim? gibi sorularınızın cevabı makalemizde.

‘Öncelikle YaaniMail nedir?’ sorusuna cevap vermek istiyorum.

Yaani Mail Nedir?

YaaniMail, Türkiye‘nin en çok tercih edilen operatörlerinden biri olan Turkcell tarafından Türk yazılım mühendisleri öncülüğünde geliştiriltirilmiş mail servisidir. Yüksek teknolojiye sahip altyapısı ile spam ve virüse karşı koruma sağlar. Verilerinizi, Türkiye’de saklayarak veri güvenliliğinizi korur. Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari gibi tarayıcıların yanı sıra Android ve iOS platformlarında uygulamayı kullanabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

YaaniMail Şifre Nasıl Değiştirilir?

Şifre değişikliği için öncelikle hesabınızın aktif olması gerekmektedir. Hesabınıza, tarayıcı ya da uygulama üzerinden erişim sağladıktan sonra Ayarlar ⟶ Güvenlik ⟶ Şifre Güncelleme adımlarını takip ederek şifre değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.

YaaniMail şifresini değiştirmek için aşağıdaki ekran görüntüsünde de yer aldığı gibi yaanimail.com adresine giriş yapıyoruz.

Ardından kullanıcı adı ve şifremiz ile hesaba erişim sağlıyoruz.

Açılan ekranda sağ üst köşede yer alan profil sekmesi üzerinden Ayarlar butonuna tıklıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

YaaniMail şifre nasıl değiştirilir?

Bir sonraki adımda ise sol menü listesinde yer alan Güvenlik menüsüne tıkladıktan sonra, alt menüde şifre güncelleme adımına geliyoruz.

Bu ekranda öncelikle mevcut şifremizi yazıyoruz. Yeni şifre ve yeni şifre (tekrar) alanlarına, belirlemek istediğimiz şifre girişini yapıyoruz.

Not: Şifre belirlerken en az 8 karakter kullanmanız gerekmektedir. Güvenlik nedeniyle en az 1-büyük harf, en az 1-küçük harf ve rakam kullanmanız gerekmektedir.

Yaanimail şifre değiştirme

Bu makalemizde sizlere, tarayıcı üzerinden YaaniMail şifre değiştirme adımlarını anlattık. YaaniMail Android ve YaaniMail iOS işlemlerini de ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağız.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA