Ana Sayfa Bilgisayar Wındows 10’da Mikrofon Erişimini Aktif Etme Ve Kapatma

Wındows 10’da Mikrofon Erişimini Aktif Etme Ve Kapatma

0

Windows 10 işletim sistemini kullanırken cihazınızda bir mikrofona sahip olmak ; bir ‘Skype’ görüşmesi yaparken , toplantı şeklinde görüşmeler halindeyken , ses kaydederken , sesli komutlar ile oynanan oyunlar oynarken ve bunlar gibi birçok ortamda işinize yarayacaktır.

Birçok kullanıcı güvenlik tedbiri olarak kamerasını ve mikrofonunu izinsiz kullanan uygulamalara yönelik kapatabilir , bu tercihlere bağlı olarak değişir. Bizim de önerimiz kameranızın ve mikrofonunuzun her türlü uygulama kullanımınıza göre, izinlere dahil olarak çalışması.

Basit bir yolla size kameranızın açık olup olmadığını veya açık ise nasıl kapatılacağını açıklamalı bir şekilde anlatacağız.

Başlat Simgesi > Ayarlar > Gizlilik > Mikrofon’a tıklayarak öğrenebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Ayrıca Görev Çubuğunuz da ki Büyüteç Simgesine Tıklayarak arama satırına Mikrofon yazarak da aynı menüye ulaşabilirsiniz , bu menü üzerinden dilerseniz mikrofon ve kamera izni olarak uygulamaları görebilir bu izinleri açık ve kapalı hale getirebilirsiniz.

Bugün sizler için basit bir yolla Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda dahili mikrofon izinlerini nasıl açık ve kapalı hale getireceğimizi inceledik , daha fazla teknoloji haberleri ve makaleleri için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlıklı Günler Dileriz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA