Ana Sayfa Bilgisayar WINDOWS 10 3-BOYUTLU (3D) MASAÜSTÜ YAPMA

WINDOWS 10 3-BOYUTLU (3D) MASAÜSTÜ YAPMA

0
Paylaş

Birçoğumuz kullanmakta olduğumıuz bilgisyaarımızı özelleştirmek isteriz. Sürekli kullandığınız masaüstü görüntüsünden siz de sıkıldıysanız ve değiştirmek istiyorsanız, bunun için birçok program-yazılım bulunmakta. Bunlardan biri olan Bump Top, çok basit bir arayüze sahip ve kullanımı çok kolay ve bu proğramla oldukça şık bir masaüstü yapabiliyoruz. Proğram sayesinde masaüstü, 3 boyutlu görünümüyle oldukça şık görünücektir. Öncelikle Bump Top indirmek için Google‘a proğramımızın ismini yazıp aratıyoruz.

image-1-png1

Farklı sitelerden de indirme işlemi yapabilirsiniz; biz burada Tam İndir linkine tıklıyoruz. Yeni açılan pecerede işlemlere devam edeceğiz.

Açılan yeni penceremizde Hemen İndir yazan yere tıklıyoruz ve indiriyoruz.

image-2

İndirme işlemi bittikten sonra indirdiğimiz exe dosyasını çalıstıyoruz. Yükleme işlemi bittikten sonra yeni bir masaüstü görüntüsüne sahip oluyoruz. Masaüstü iconlarımızı (simgelerimizi) istediğimiz gibi yerleştirebiliyor, boyutları büyültüp küçültebiliyoruz. İstersek notlar yazıp duvarlara yerleştirebiliyoruz.

Gördüğünüz gibi gayet şık ve kullanımı kolay yeni bir masaütüne sahip olmuş oluyoruz. Sağ tıklayarak widget‘larınızı ayarlayabilirsiniz. Facebook, Twitter gibi sık kullananları da yapılandırabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.