Ana Sayfa Destek WhatsApp’tan, Hesap Bilgileri Nasıl İstenilir?

WhatsApp’tan, Hesap Bilgileri Nasıl İstenilir?

0

Dünya genelinde kullanım oranı en yüksek anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp’a gelen yeni bir özellik ile, WhatsApp hesabınıza ait bilgileri doküman olarak talep edebiliyorsunuz. Dünyayı sarsan Facebook kullanıcı gizliliği skandalının ardından, popüler uygulamalar arasında yaygınlaşmaya başlayan hesap bilgileri talep edilebilme yeniliği geçtiğimiz günlerde WhatsApp’a da eklendi.

 

Geliştirilen bu yenilikle birlikte WhatsApp hesabınıza ait tüm bilgileri bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Depolanabilen bilgiler arasında ne yazık ki mesajlaşma geçmişi yer almıyor. WhatsApp hesap bilgilerinizi hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlardan talep edebiliyorsunuz.

 

  • İşlemlere, WhatsApp uygulamamıza giriş yaparak başlıyoruz. Sonrasında ise Ayarlar bölümüne giriyoruz.

WhatsApp’tan, Hesap Bilgileri Nasıl İstenilir?

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Sonrasında ise, açılan Hesap bölümünde bulunan Hesap Bilgilerini Talep Et butonuna basıyoruz. Son olarak ise Raporu Talep Et diyerek işlemleri tamamlıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Hesap Bilgilerini Talep Et talimatımızın ardından, WhatsApp bizlere 3 iş gününe yakın bir hazırlama süreci gösterse de, ortalama birkaç saat içerisinde indirme linki hazır duruma gelecektir. İlgili html linki aktif hale geldiğinde, hesap bilgilerinizi ZIP dosyası olarak akıllı telefonunuza indirebiliyorsunuz. Daha sonra ise dosyayı bilgisayarınıza taşıyarak hesap bilgilerinize göz atabiliyorsunuz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA