Emojiler bazıları için önemsiz görünebilir, ancak birçok dijital yerli için iletişim becerilerinin. Oldukça önemli bir parçasıdır. WhatsApp Ten tonlarını birleştirmenize izin verecek

Başlangıçta, insan emojileri için yalnızca sarı ten tonuyla uğraşmak zorunda kaldık. Ancak sonunda emojiler için dünya standardı olan unicode. Temsile odaklanarak çeşitli emojiler için farklı cilt tonları varyasyonları yayınladı. WhatsApp, başlangıçta beta kullanıcıları için, çift emoji için farklı ten rengi kombinasyonları seçmenize. İzin verecek yeni bir güncelleme getiriyor.

WhatsApp resim 1 1

WhatsApp Ten Tonları.

WA Beta Info , daha resmi hale gelmeden önce bize WhatsApp ile ilgili birçok haber getiriyor. Bu sefer Meta’ya ait mesajlaşma uygulamasının beta sürümü için yeni bir güncelleme yayınladığını paylaştılar. Aslında Android uygulamasının 2.21.22.8 sürümünün değişiklik günlüğünde tespit edildi, ancak o zaman geliştirme aşamasındaydı. Şimdi, belirli beta test kullanıcılarına yayılıyor gibi görünüyor, bu nedenle henüz onu hesabınızda güncellemeye zorlamanın bir yolu yok.

Temel olarak güncelleme, platformdaki çift emojiler için farklı cilt tonu kombinasyonları yapmanızı sağlar. Bir çift emoji seçerken farklı tonlar seçebilirsiniz ve karıştırıp eşleştirebileceğiniz birçok farklı olası kombinasyon vardır.

WhatsApp bugün beta 2.21.23.4 sürümünü Android cihazlara getirdi. Bu noktada iki emojiyi uygulama bünyesine ekledi. Bu emojilerin yeni sürümü artık farklı bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Betaya gelen eşcinsel emojisi gelecekte bir güncellemede iki farklı cilt tonu emojisinin birleştirilmesini sağlayan özellikle de uyumlu hale geliyor.

WhatsApp resim 3 1

Daha önce de belirttiğimiz gibi, emojilerde bile temsil için önemlidir, bu yüzden farklı türde çiftlerimiz var. Cilt tonlarını seçebilmek de sahip olmak için iyi bir seçenektir.

Android uygulamasına yönelik güncellemenin henüz getirmediği şey, Android 12’de çalışan cihazların sorunlarına yönelik bir hata düzeltmesidir. Bunu düzeltmek için zaten bir web sürümü güncellemesi var, ancak mobil uygulamada muhtemelen hala düzeltme üzerinde çalışıyorlar.

Bu tip güncellemeleri önceden almak için Google Play Beta Program bünyesine dahil olmanız gerekiyor. Bunun için şu anda limitler doldu. Ancak açıldığı zaman buraya tıklayarak sizde katılımcıların arasında yer alabilirsiniz.

Bir uygulamanın tekrar tekrar çökmesi can sıkıcı bir sorundur, umarım eninde sonunda bunu da çözebilirler. Bu arada, ilk olarak yayınlamaya karar verdikleri güncelleme bu.

WhatsApp beta test kullanıcısıysanız, bu güncellemenin size ulaşma şansı elbette daha yüksek. Kararlı sürüm güncellemesi için henüz bir program yok, bu nedenle daha fazla resmi duyuru veya sızıntı için beklememiz gerekecek.