Vivo V25 Pro İncelemesi
Uzun zamandır beklenen Vivo V25 Pro, işlemcisi ve performansıyla gündeme oturdu. İşte yaklaşan telefonun tüm detayları sizlerle. Mobil devinin yeni akıllı telefonları hazırlanmaya devam ediyor. Şirketin yaklaşan bu akıllı telefonlarından birisi ise Vivo V25 Pro olarak biliniyor. Sık sık gündeme çıkan V25 Pro, şimdi işlemcisi ve performansıyla Geekbenchte görüntülendi .

Vivo V25 Pro

akıllı telefon 120 Hz yenileme hızına sahip 6.56 inç Full HD+ AMOLED ekranla gelecek. Ayrıca arka paneli renk değiştirme özelliğine sahip olacak.

Vivo V25 Pro gücünü 6 nm fabrikasyon sürecini temel alan MediaTek Dimensity 1300 yonga setinden alacak. Cihazın 12 GB‘a kadar RAM ve 256 GB dahili depolama alanı ile sunulacağı bildiriliyor. İhtiyaç duyduğu enerjiyi ise 80W hızlı şarj destekli 4500 mAh pilinden alacak.

telefonun ön yüzeyinde 6,56 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED ekran bulunacağı kesinleşti. 120Hz yenileme hızına sahip olması beklenen bu ekranın üst kısmında ise 32MP’lik bir selfie kamerası yer alacak. Telefonun arka kısmında bulunan küçük kamera adasında ise 50MP + 12MP + 2MP’lik üçlü bir yapı bulunacak.

Vivo V25 Pro’yu rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise, kuşkusuz arka paneli olacak. Işığa göre birçok farklı renk alabilen bu arka panel, telefona fark katan bir özellik olacak. Çinli kaynaklardan alınan bilgilere göre telefonun 18 Ağustos’ta tanıtılması, fiyatının ise 500 dolar civarı olması bekleniyor.

Şimdi gelelim geekbench puanlamalarına

Vivo V25 Pro İncelemesi

 

Cihazın teknik özellikleri ve geekbenc puanınıda göz önüne aldığımızda yeni bir amiral gemisi geliyor diyebiliriz tabi tam detaylı incelemesini cihaz çıkışından sonra yapabiliriz. Tabi cihazdaki diğer unsurlarda bizim için önemli kamera günümüz için çok önemli bir faktör olmakta diyebiliriz .