vestel akıllı saat telefon eşleştirme

Bu yazımızda sizlere sağlık durumunuzun takibini yapabileceğiniz Vestel Akıllı Saat kurulumu ve özelliklerini anlatıyoruz.

Giyilebilir teknoloji ürünleri, antrenman ve dinlenme saatlerinin başarılı bir takipçisi olması amacıyla üretiliyor. Sağlık durumunuzu takip etmenizin yanı sıra ayrıca şık görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca bildirimler görme telefonunuzu kaybettiğinizde telefonu bulma gibi özellikleri mevcut. Vestel Akıllı Saat özellikleri ise bu ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılıyor.

Mevcut hafızası ve yazılımı ile beraber sizlere akıllı saat beklentinizi karşılarken uygun fiyatıyla da öne çıkıyor. Böylece akıllı saat tercihinde bulunurken Vestel atlanılmaması gereken bir tercih kendini gösteriyor.

Teknik Özellikleri

Vestel Akıllı Saat telefon eşleştirmesi yapılarak bildirimler aktif edildiğinde saatinizden gelen tüm bildirimleri görüntüleyebilirsiniz.

Gelen aramaları yanıtlayamazsanız. Ancak aramayı reddetme seçeneği ile reddedebiliyorsunuz.

Günlük kaç adım attığınızı, kaç kilometre yaptığınızı ve haftalık programlarınızı takip edebilirsiniz.

Vestel Akıllı Saat kurulumu yapıldıktan sonra saatinizin üzerinden telefonunuzda çalan müziği değiştirebilirsiniz.

Saatin tema kısmını ara yüz değişikliği ile kolayca değiştirebiliyorsunuz.

  • Ekran: 1,3 inç TFT LCD
  • İşlemci: NRF52840
  • RAM: 64 MB
  • Suya Dayanıklılık: Var, 5 ATM
  • Batarya: 210 mAh
  • Ağırlık: 39 gram (kayış hariç)

Vestel Akıllı Saat Kurulumu

Akıllı saatinizin sağ tarafında bulunan tuşa basılı tutarak çalıştırınız. Böylece saatiniz aktif hale geldiğinde bluetooth eşleştirmesi otomatik aktif hale gelecektir.

Saatin kullanımı yukarıdan aşağı kaydırdığınızda bildirimler kısmı gelecektir. Ayrıca aşağıdan yukarı kaydırdığınızda ise sağlık bilgileri ve yürünen adım sayısı bilgileri gelmektedir. Bir menüde olduğunuzda sağ taraftaki tuşa dokunmak geri komutu görevini yapıyor.

vestel akıllı saat özellikleri

Cihazın kutusunda yer alan QR kodunu okutarak veya Vmarket, Google Play, App Store‘den VFit+ uygulamasını indiriniz.

Uygulamaya mail adresiyle kayıt olunuz. Eğer telefonunuz Android ise Google ile giriş yapabiliyorsunuz. Daha sonra cihaz ekle+ seçeneğini seçiniz. Vestel Akıllı Saat olarak cihazınızın ismi çıkacaktır. Saatinizi seçerek kurulumu başlatalım. Bir sonraki ekranda bildirimler ve izinler kısmı gelecektir. Burada saatinizde almak istediğiniz bildirimleri seçerek işlemi tamamlayın. Böylece Vestel Akıllı Saat kurulumu tamamlanıyor.

Benzer özelliklere sahip Samsung Galaxy Watch 4 hakkında yazımızı da inceleyebilirsiniz.