Uzaktan çalışma için gerekli materyaller hakkında sizlere bazı bilgiler vereceğiz. Bu çalışma modeli günümüzün en çok tercih edilen sistemlerinden bir tanesi.

İyi Bir Sırt Çantasına Yatırım Yapın

İlk olarak benim için iyi bir sırt çantasına yatırım yapmak, iyi bir dizüstü bilgisayara yatırım yapmak kadar önemlidir.

Ayrıca, sırt çantaları genellikle yıllarca dayanır ve bu deneyim için daha fazla ödemeye değer. Dikkate alınması gereken bazı özellikler şunlardır. Su geçirmez mi yoksa rahat mı?

Tüm ekipmanınız için yeterli depolama alanınız var mı ve elbette iyi görünüyor. Tüm bu sorularımıza cevap verdikten ve karar verdikten sonra mutlaka bir tane almalısınız.

Şimdi ise uzaktan çalışmada, bir çalışan fiziksel olarak şirket merkezinde bulunduğu sırada takip ettiği, kontrolünü sağladığı işleri.

Uzaktan çalışma modeli
Uzaktan çalışma Pandemi sonrasında da fazlasıyla tercih ediliyor.

Airpod

Ortak çalışma alanında veya gürültülü bir kafede çalışıyorsanız, aktif gürültü önleyici kulaklıklar bir zorunluluktur. Kulaklık ararken hem ses düzeyine hem de mikrofona dikkat ederim özellikle çok karşılaştığımızda.

Mause taşınabilir

Uzaktan çalışırken, her zaman yanınızda küçük ve hafif bir kablosuz mause tercih edilmelidir.

Mause

Bir fare kullanmayı planlıyorsanız, güzel bir katlanabilir fare altlığı aldığınızdan emin olun. Sırt çantanızda taşıması kolaydır ve hareket halindeyken ve fare ile daha hızlı çalışma söz konusu olduğunda sunduğu konfor inanılmazdır.

SSD

Büyük dosyalarla uzaktan çalışıyorsanız, kesinlikle bu taşınabilir SSD’lerden bazılarına ihtiyacınız var.

Uzaktan çalışma modeli

Bulut Edinin!

Uzaktan çalışırken bir zorunluluktur.Fiziksel bir eşya kadar önemli. En önemli dosyalarınızı her yerden ve her cihazdan güvenli ve erişilebilir durumda tutmak için bulut depolama alanı edinin. Belgeler, fotoğraflar, sunumlar ve hatta şifreler gibi şeyler.

Uzaktan Çalışma için Gerekli Materyaller

Powerbank Edinin

Ardından enerji ihtiyacımızı 7/24 sağlıyabilecek olmamız işlerimizi aksatmadan zamanında ve kolay şekilde yapmamızı sağlayacaktır. Uzaktan Çalışma için Gerekli Materyaller hakkında detaylı bir bilgilendirme yapıyoruz.

USB

Verileri kolaylıkla taşıyabilmemizi sağlayacak USB edinmemiz çalışmalarımızda kolaylık sağlayacaktır.

Portatif Organizerler Edinin

Son olarak Portatif bizim eşyaları biryerden başka yere taşımada yardımcı olacak eşyalarımızın düzenli olmasını ve kolaylıkla aradığımızı bulabildiğimiz araçlar edinmemiz işlerimizi çok kolaylaştıracak fonksiyonel araçlardandır.