Uygun Fiyata Bütçe Dostu Huawei Y61

Uygun fiyata bütçe dostu Huawei Y61 tanıtıldı. Uygun fiyatlarda model ihtiyacına yönelen cihaz üreticisi bu modelde ilgiyi üzerine çekti.

Son günlerde akıllı telefon teknolojisindeki fiyat artışlarıyla beraber kişiler ekonomik fiyatlı telefonlara yönelme eğiliminde oldular. Huawei son günlerde bütçe dostu yeni telefonu olan Y61 telefon modelini piyasaya tanıtarak ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Fiyat performans ürünü özelliklerine sahip olması onu popüler yapan en önemli detay unsurları arasında bulunuyor. Telefon teknolojisinde devrim niteliğinde bir model olan Y61 modeli yüksek RAM gücüyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Y61 modeli aynı zamanda şarj açısından da sizlere isteneni sunmayı başarıyor. Her açıdan ilgileri üzerine çeken bu model son derece ekonomik fiyat yapısına sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Ekonomik fiyatlara telefon sahibi olmak istiyorsanız Huawei Y61 sizlere isteneni sunuyor.

Teknik Özellikler

Cihazın teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse geniş bir yelpazede bu konuyu ele almak gerekiyor. Cihaz 1600 x 720 HD çözünürlüğe sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Full HD video, film ve oyun oynama imkânını sizlere sağlamayı başarıyor. Çözünürlük olarak 60 HZ yenileme özelliği kişilere memnun edici bir performans olanağı sağlıyor. Bunun yanında 6.52 inç dev ekran kapasitesine sahip olması telefonun avantajlarıyla tanınmasında etkili olan unsurlardan biri konumundadır. IPS-LCD ekran özellikleriyle sizlere gelen Huawei Y61 her açıdan isteneni sağlamayı başaran günümüzün en popüler telefon markaları konumunda birinci sırada yer almayı başarıyor. 50 MP özelliklere sahip ana kamerasının yanında 4 ile 6 GB RAM olanağı bulunuyor.

Huawei Bütçe Dostu Y61 Modeli Tanıttı

Geniş Çaplı Çekim

Cihaz bunun yanı sıra günümüzde 64 GB depolama alanı bulunuyor. 3 kameraya sahip olan telefonun geniş açılı çekim gücüne sahip olması ve dar açıdan fotoğraf çekebilme özelliğine sahip olması kişilerin ilgisini çeken detaylar arasında bulunuyor. Renk seçenekleri bakımından incelendiğinde ise telefonun Safir, Yeşil, Siyah gibi renk seçenekleri mevcuttur. Renk seçeneklerinin geniş olması telefonun popülerliğini ve alıcı kitlesini artıran detaylar arasında bulunuyor. 22.5W hızlı şarj özelliğine sahip olması telefonun çok hızlı bir şekilde şarj alabilme olanağını sağlıyor. 5000 mAh özelliklere sahip olması telefonun avantajlarını ön plana çıkaran detaylar arasındadır.

Uygun fiyata bütçe dostu Huawei Y61 özelliklerine yer verdik. Sırada önerimiz HUAWEI P Smart hard reset haberi.