Mükemmel torrent bağlantısını bulamadığınız sürece, Microsoft Word‘ü PC’nize ücretsiz olarak indirmenin bir yolu yoktur. Bu nedenle, burada “ücretsiz Microsoft Word”, Microsoft Word’ü çeşitli olumsuzluklarla ücretsiz olarak kullanmanın olası yolları anlamına gelir.

Şimdi yoldan çekildiğine göre, hemen üzerine gelelim;

Microsoft Word Deneme Sürümü

Microsoft Word‘ü hemen edinmek istiyorsanız, bir aylık Office 365 deneme sürümüyle başlayın. Sadece aracı test etmekle kalmaz, aynı zamanda denemeyi kullanmak, ürünü satın almanıza neden olabilir.

Ücretsiz bir deneme olduğu için özellik kısıtlaması olmayacak. Bu, Microsoft Word’ü tek bir kuruş bombardımanı yapmadan diğer en iyi ücretsiz Word işlemcilerle karşılaştırmanıza da yardımcı olacaktır.

Office 365 deneme sürümü, aynı zamanda belirtilen deneme süresi boyunca Powerpoint, Excel ve Outlook gibi diğer Office paketi ürünlerine de erişmenizi sağlar.

Ms Office free trail

Microsoft Word Çevrimiçi

Microsoft Word‘ü satın almak söz konusu değilse, bir sonraki adım, Word‘ü çevrimiçi kullanmaktır. Şaşırtıcı bir şekilde, sadece birkaçı Microsoft‘un MS Word‘ü ücretsiz ve çevrim içi sunduğunu biliyor.

Belgeleri basitçe düzenlemekten, tüm gelişmiş özellikleri kullanmaya kadar her şey Microsoft Word‘de  çevrim içi olarak mevcuttur.

Belgeyi kaydetmeye gelince, OneDrive hesabınızda saklayabilirsiniz. Bu, Microsoft hesabının kimlik bilgilerini hatırladığınız sürece belgeleri istediğiniz yerden açmanıza da olanak tanır.

Kullanıcılar Word belgesini paylaşabilir, aynı anda ortak çalışabilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Microsoft Office Word Online Free

Öğrenci iseniz Ücretsiz Microsoft Word

Microsoft resmi olarak öğrencilere ve okullara ücretsiz Office 365 abonelikleri sunmaktadır. Ancak, dünyadaki sadece birkaç kurumun ücretsiz MS ofis paketleri için uygun olmasıdır.

Microsoft’un sunduğu aynı teklif birkaç STK ve üyeleri için de geçerlidir. Bu arada, ücretsiz Office paketini indirmek için okulların kurumsal hesaplarında en az 1 TB OneDrive depolamaya ihtiyacı olacaktır.

Yukarıdaki seçeneklerin hiçbiri ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, akla gelen Libre Office indirmek.