Ücretsiz Film uygulaması arıyorsanız bu yazımız tam sizlere göre. Haydi birlikte ücretsiz film uygulamalarını inceleyelim.

Öncellikle video akışı hızla norm haline geliyor. İnsanlar özellikle Netflix,DisneyPlus ve benzeri hizmetler için iki kez düşünmeden ödeme yapıyor ve kullanım oranı her geçen gün artıyor. 

Ancak, herkes yılda yüzlerce liralık abonelik hizmetini karşılamak istemiyor. İllegal yöntemler bulaşmadan ücretsiz bir şeyler izlemek isteyen film tutkunları oldukça fazla seçeneğe sahip. İşte Android için en iyi yasal ücretsiz film uygulamaları! 

Eğer şansınız varsa, YouTube’da da ara sıra ücretsiz bir film izleyebilirsiniz.

Diğer ücretsiz film uygulamalarını listelememiz gerekirse;

Crackle

En sevdiğiniz cihazlarda ücretsiz Hollywood filmleri, TV dizileri ve orijinalleri izleyebilirsiniz. Her zaman ve sonsuza dek ücretsizdir. Genelde stok içerikler barınsa da dönem dönem güncel veriler de yer almakta. Üye olmadan izlemeye başlanıyor. Ancak daha az reklam görmek ve herhangi bir cihazda bıraktığınız yerleri almak için ücretsiz bir hesap oluşturmak gerekmekte. Yeni şarkılar ve tüm zamanların klasiklerini bulmak için komedi, drama, aksiyon, gerilim ve fandom gibi türleri filtreleyin. Bununla birlikte “Sonra İzle” özelliği çevrimdışı kullanım imkanı da yer alıyor. Uygulamayı buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz Film

Hoppla Digital

hoopla, en çok satan romanlardan ve gişe rekorları kıran filmlerden niş, bulunması zor içeriğe kadar 1 milyondan fazla içeriğe sahip, önde gelen hepsi bir arada dijital kütüphane uygulamasıdır. Ayrıca ücretsiz üyelik ile reklamsız kullanım deneyimine sahiptir.

Akıllı telefon ve tablet desteği
Gecikme ücreti yok
Reklamsız
Android Auto ile çalışır
Her ay eklenen binlerce yeni başlık
Çevrimdışı çalışam modu
Asla yerinizi kaybetmeyin – ödünç aldığınız içerik çok çeşitli cihazlarda senkronize olur
Çocuk Modu
Müzik karıştırıcı shuffle desteği

Uygulamayı buradan edinebilirsiniz.

paste 1466712708 0

Popcornflix

Bir çok film ve tv showu uygulama yer alıyor. Popcornflix her zaman tamamen ücretsizdir. Aynı zamanda platformda tüm cihazlarınızda yıldızlarla dolu gişe rekorları kıran filmler, kült klasikler, beğenilen yabancı filmler ve aşırıya kaçmaya değer TV şovları yer alıyor. Ancak plaformun Türkçe dil desteği açısında zayıf olduğunu belirtmemiz gerekir. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Sinefy

Aile, Animasyon, Aksiyon, Aşk, Bilim-Kurgu, Dram, Komedi, Korku gibi sinefy popüler türlerin yanı sıra efsane ve trend yabancı dizileri; unutulmaz yabancı film ve yabancı diziler için Sinefy’i buradan indirebilirsiniz. Uygulama türkçe içerik açısından oldukça zengin. Son olarak Sinefy hakkında şunları söyleyebiliriz:

* Türkiye’nin en büyük film ve dizi arşivi
* İstediğin zaman, istediğin yerde
*Türkçe dublaj, Türkçe altyazılı ve Dual Seçenekler
*Yarım kalan içerikler kaldığın devam et özelliği ile her zaman kullanıma hazır
*Her gün eklenen yeni içerikler
*Koleksiyonlarla size en uygun film ve yabancı dizilere ula