Ücretsiz E-Ticaret uygulamaları

Bu yazımızda sizlere Ücretsiz E-Ticaret yazılımları nelerdir detaylı bir şekilde sizlere anlatıyoruz ve sorularınızı yanıtlıyoruz. Ücretsiz e-ticaret yazılımı ile ürün kategorileri, alışveriş sepetleri ve ödeme seçenekleri gibi özelliklere sahip bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ücretsiz E-Ticaret Yazılımları   Açık kaynaklı e-ticaret yazılımı ücretsiz olsa da, bir kuruş harcamadan tam teşekküllü bir e-ticaret sitesi oluşturmak hayalden öte değil.

Bir e-ticaret platformu için ödeme yapmasanız bile alan adlarıdır. Barındırma ve SSL sertifikaları gibi şeyler için bir miktar ödeme yapmanız gerekecektir. Ayrıca premium temalara ve uzantılara para harcamak da mümkündür.

Ücretsiz e ticaret yazılımları popüler olsa da onları kullanmak kimi zaman riskli olabiliyor. Özellikle e-ticaret ve site kurulumu, kodlama ve yönetimi konusunda tecrübeniz yoksa ücretsiz e-ticaret yazılımlarını kullanmamanız doğru bir yaklaşım olacaktır.

e ticaret yazılımları

E-ticaret yazılımı sayesinde kullanıcı deneyimi ve envanter kontrolü açısından fark yaratacaktır. Bu nedenle WooCommerce, Magento, OpenCart gibi popüler ücretsiz e-ticaret yazılımlarını bilmenizde fayda var.

WooCommerce Ücretsiz E-Ticaret Eklentisi

Kullanıcı sayısını artırmayı başarmaktadır.  WordPress’in popülaritesi ile daha da güçlü hale gelen WooCommerce, sayısız kolaylığı ile kullanıcıların dikkatini çekti. Ücretsiz E-Ticaret Yazılımları Aslında, bağımsız bir içerik yönetim sistemi olarak bir sonuç ortaya çıkmıştı.

WordPress sitenizi bir e-ticaret mağazasına dönüştürmek için WooCommerce kullanabilirsiniz. Web sitenizin tasarımı ve genişletilmesi için birçok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Marka değerlerinizi doğru bir şekilde yansıtma potansiyeli ile WooCommerce, seçebileceğiniz en iyi araçlardan biridir.

Ücretsiz E-Ticaret Yazılımları

Güvenilir ve sağlam bir altyapı e-ticaret sektöründe oldukça önemlidir; çünkü tüketicilerin site üzerindeki işlemlerinin güvenli bir ortamda gerçekleşmesi gerekirken; aynı zamanda sitenin performansının da iyi olması gerekir.

Magento Ücretsiz E-Ticaret Yazılımı

Magento, Adobe’ye ait açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur ve saf bir e-ticaret yazılımıdır. Bu konuda WooCommerce’den daha iyi bir potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz. Küçük ve orta ölçekli e-ticaret siteleri için doğru bir tercih olacaktır.

Magento, çok sayıda özellik ile çoklu mağaza ve çoklu dil desteği sunar.

ücretsiz e ticaret yazılımı

OpenCart Ücretsiz E-Ticaret Yazılımı

OpenCart açık kaynak kodlu ve PHP tabanlı olduğu için birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ücretsiz E-Ticaret Yazılımları nelerdir? OpenCart sayesinde birden fazla mağazayı tek bir kontrol merkezinden yönetebilir, bu sayede birçok ürünü farklı mağazalarda farklı fiyatlarla müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Ücretsiz E-Ticaret Yazılımları 20.000’e yakın eklenti ve tema ile OpenCart, 30’a yakın ödeme yöntemi ve 10’a yakın kargo yöntemi ile e-ticaret sitesine sahip olmak isteyenler için harika bir deneyim sunuyor.