Ana Sayfa Destek Twitter’da Reklam Şikayeti Nasıl Yapılır?

Twitter’da Reklam Şikayeti Nasıl Yapılır?

0
Twitter’da Reklam Şikayeti Nasıl Yapılır?

İnternet kullanımının, hayatımızın bir parçası haline geldiği günümüzde, her zaman güzel şeyler ile karşılaşmayabiliyoruz. Özellikle, karşılaştığımız uygunsuz veya rahatsız edici reklamları bu kategoride ilk sıraya ekleyebiliriz. İnternet üzerinde bunu pek fazla kontrol altına alamasak da, sosyal medya ağlarında uygunsuz ve rahatsız edici olan reklamlar hakkında işlem sağlayabiliriz. Twitter hesabınızda da aynı şekilde uygunsuz ve rahatsız edici bir reklam ile karşılaştığınızda, bu reklamı şikayet ederek incelenmesini, hatta kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Twitter’da bir içeriği veya reklamı şikayet etmek istiyorsanız, paylaşım üzerinden şikayette bulunabilirsiniz.

Bunun haricinde direkt iletişim formları da bulunmaktadır. Aşağıda linkini paylaşmış olduğumuz şikayet formu ile, yasal olmayan içerikleri, ürünleri, sahte markaları, küfürlü söylemleri, din ile ilgili olumsuz paylaşımları ve spamları Twitter ekibine iletebilir; incelenmesini sağlayabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Rahatsız edici herhangi bir paylaşımı şikayet etmek için, Twitter iletişim adresi olan https://help.twitter.com/forms/ads adresi üzerinden şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Bu adresi sadece yukarıda belirtmiş olduğumuz durumlar için kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz. Adrese giriş gerçekleştirdiğinizde, aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada yer alan bütün bölümleri doldurunuz.

Twitter’da Reklam Şikayeti Nasıl Yapılır?

‘Nasıl yardımcı olabiliriz?’ sorusunun karşısında yer alan seçeneklerden, şikayet edeceğiniz reklam  veya paylaşımla uyuşan bölümü seçerek devam edebilir veya şikayet edeceğiniz konu seçenekler arasında yer almıyor ise, ‘Diğer’ seçeneğini seçerek açıklama girebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz başvuru, ortalama 1 hafta içerisinde sonuçlanacak ve başvurunuzla ilgili size bilgilendirme gelecektir. Eğer herhangi bir cevap alamadıysanız, aynı başvuruyu tekrar gerçekleştirebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA