Ana Sayfa Destek Call Of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri!

Call Of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri!

1

Video oyunları tarihinin en uzun soluklu senaryolarından birine sahip Call Of Duty’nin en yeni oyunu Black Ops 4’ün bilgisayar-sistem gereksinimleri belli oldu. Oyunseverlerin en az bir serisini bitirdiği, sevilen savaş oyunları serisi, bugüne dek oyun piyasasında her zaman en çok satanlar listesinde yer aldı. Tanıtımlarından anlaşıldığı üzere, bu yeni macerada da yine en üst sıralarda yer alacak Call Of Duty’nin merakla beklenen Black Ops 4 serisi, bu yıl içerisinde bilgisayar, Xbox One ve PlayStation olmak üzere birçok farklı platformda oynanabilecek şekilde piyasaya sürülecek. Halihazırdaki en son versiyonu Call Of Duty Black Ops 3’un piyasaya sürülmesinin ardından yaklaşık 3 yıl sonra bekleyenleriyle buluşacak olan serinin en yeni oyunu Black Ops 4, şimdiden oyunseverleri sabırsızlandırıyor.

Call Of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri!

Black Ops 4’ün, bilgisayarlarda oynanacak versiyonu için gerekli minimum sistem gereksinimlerine değinmek gerekirse?

 

  • İşlemci: Intel Core i5-2400 3.1GHz veya AMD Ryzen R5 1600X
  • Ekran kartı: GeForce GTX 1060 veya Radeon RX 580 8GB
  • RAM: 12 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • Saklama alanı: 90 GB

Listede görüldüğü üzere, mükemmele yakın bir donanıma gereksinim duyan Black Ops 4’ün yüksek çözünürlüklü grafiklere ve aksiyon dolu bir senaryoya sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak oyunseverler bu duruma sevindikleri kadar üzülüyor da olabilir. Zira oyunun bir önceki serisini, sahip olduğu bilgisayar donanımları sayesinde sorunsuz şekilde oynayabilen oyuncular, bu konforu Call Of Duty Black Ops 4’te de devam ettirmek isterlerse sistemlerinde yer alan bir çok parçayı yükseltmek durumunda kalabilirler.

Bu durum da, ülkemizdeki güncel döviz kuru oranları düşünüldüğünde eskiye nazaran çok daha yüksek maliyeletlere katlanmak zorunda bırakabilir. Ancak tüm bunlara rağmen serisinin en yeni oyunu olan Call Of Duty Black Ops 4’ün çok büyük bir kitle tarafından sabırsızlıkla beklendiğini söyleyebiliriz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.