twitter ücretli mavi tik

Twitter ücretli mavi tik almak artık çok kolay ve hızlı şekilde sonuçlanmaktadır.

Mavi onay işaretleri, Twitter hesaplarının kimliklerini doğrulamaya ve sahtekarlardan ayırt etmeye yardımcı olurdu. Bu onay işareti, gazeteciler, kuruluşlar ve devlet çalışanları gibi meslek sahipleri için kullanılabilir durumdaydı. Bir kullanıcının hesabında mavi onay işareti almak için yapması gereken tek şey, bir doğrulama programına başvurmaktı.

Mavi tik nasıl alınır

Web üzerinden abone olmak için, twitter.com’a gidin ve Daha Fazla > Twitter Mavi> Abone Ol seçeneğini seçin. Burada, zaten yapmadıysanız cep telefonu numaranızı doğrulamanız istenecektir. Sonrasında, abonelik ödemesini yapmanız gerekecektir.

Benzer şekilde, iOS veya Android üzerinden abone olmak için, profil menüsüne gidin > Twitter Blue > Abone Ol seçeneğini seçin.

Daha önce doğrulama yapmadıysanız, cep telefonu numaranızı doğrulamanız istenecektir. Abonelik işlemini tamamlamak için uygulama içi satın alma talimatlarını takip edin.

Elon Musk’ın Twitter’ın kontrolünü devralmasının ardından şeyler değişmeye başladı. Şubat 2023’te, şirketin “eski onay işaretlerini” Twitter hesaplarından kaldıracağını söyledi. Mart ayında, Twitter, 1 Nisan’dan itibaren yalnızca ücretli abonelerin hesaplarında doğrulanmış işaretlerin olacağını duyurdu.

Bu da demek oluyor ki bir kullanıcının hesabında mavi onay işareti alabilmesi için Twitter Blue abonesi olması gerekmektedir.

Twitter ücretli mavi tik uygunluk

Twitter, Twitter Blue aboneliği aktif olan tüm hesap sahiplerinin mavi onay işaretini almak için uygun olduğunu belirtiyor. Ayrıca, belirli kriterleri karşılamaları gerekmektedir:

Tamamlanmış Profil: Hesabınızın bir ekran adı ve profil fotoğrafı olmalıdır.

Aktif Kullanım: Hesabınız son 30 gün içinde aktif olmalıdır.

Güvenlik: Hesabınızın abonelik sırasında 30 günden daha eski olmalı ve doğrulanmış bir telefon numarasına sahip olmalıdır.

Twitter ücretlendirme nedir, Türkiye ücreti ne kadarYanıltıcı Olmama: Hesabınızın profil fotoğrafı, ekran adı veya kullanıcı adı (@handle) üzerinde son zamanlarda yapılan değişiklikler olmamalıdır. Twitter ücretli mavi tik ücretsiz satın almak için Twitter’ın (X) bazı önemli kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar tamamlanmadığı sürece mavi tik için başvuru aşınmamaktadır.

Twitter onaylı mavi tik almak için bazı twitter kuralları bulunmaktadır.

Hesabınızın yanıltıcı veya aldatıcı olma işaretleri göstermemesi gerekmektedir.

Twitter ücretlendirme

Twitter bireysel ve kurumsal fiyatlandırmalarTwitter, ülke veya bölgeye göre farklı ücret politikaları ve abonelik seçenekleri sunabilir. Bu ücretlendirmeler kontrol edildiğinde Türkiye için yıllık ücret 2023 yılı Ağustos ayı itibarıyla 1569,99 tl olarak belirlenmiştir. Twitter ücretli mavi tik onayı almak işte bu kadar kolay.

Twitter ücret iadesi var mı

Kanunen gerekli olmadıkça, abonelik satın alma işlemleri nihaidir ve para iadesi yapılmaz. Buna askıya alınmış veya herhangi bir sebeple erişimini kaybettiğiniz Twitter hesaplarına bağlı abonelikler de dâhildir.

Süper Takipçiler, diledikleri zaman herhangi bir nedenle abonelikten çıkabilir ve bundan sonra aboneliğe yönelik faturalandırılmamak için bunu yapmaları gerekir.