Kanada ve Avustralya’da birkaç ay süren pilot testlerden sonra. Twitter, Twitter Blue adlı abonelik hizmetini iki büyük pazara genişletiyor. Blue Aboneliği Artık Test Ediliyor. ABD ve Yeni Zelanda. Daha önce mevcut olan özelliklerin yanı sıra. Dört pazardaki kullanıcıların keyfini çıkarabilecekleri birkaç yeni şey daha eklediler. Twitter Blue Aboneliği Artık Test Ediliyor. Ancak, bu yeni özelliklerin çoğu önce iOS ve web için mevcut gibi görünecektir. Ancak yakında Android kullanıcıları için de gelecek.

Blue’ya sundukları yeni özelliklerden biri de reklamsız makaleler okumak. Twitter, reklamsız okuyucu hizmeti Scroll’u geçen yıl satın aldı ve bu satın almanın “sonucu” budur. The Washington Post, LA Times, USA TODAY. twitter resim 1

Daha önce Scroll’a ait olan ve ilginizi çekebilecek popüler makaleleri tek bir yerde toplayan. Nuzzel haber bültenini beğenenler için En İyi Makaleler alacaksınız. Temel olarak, son 24 saat içinde takip ettiğiniz hesaplardan ve tüm. Twitter Blue Aboneliği Artık Test Ediliyor.Bu yeni özellikler, düzenleme tweeti olmayan ancak bir sonraki en iyi şey olabilecek. Geri Al Tweeti gibi lansmanda mevcut olan öncekilere katılıyor. Okuyucu, uzun ileti dizilerini “okunması daha kolay bir deneyime” dönüştüren ve metin boyutunu da değiştirmenize olanak tanıyan bir başka kullanışlı özelliktir. Twitter topluluğunuzdan en çok paylaşılan makaleleri içeren bir haber akışıdır. En İyi Makaleler Android cihazlar için kullanılabilir şimdilik yalnızca iOS ve web içindir.

Twitter yeniliklerine devam ediyor.

Mavi aboneler artık özel simgeler ve renkli temaların yanı sıra Yer İşareti klasörleri ekleyerek Twitter deneyimlerini özelleştirebilecekler. Özel Gezinme, Twitter’ın erişmek istediğiniz bölümlerine hızla erişebilmeniz için gezinme çubuğunda gördüklerinizi özelleştirmenize olanak tanıyan yeni bir özelliktir.  Twitter Blue Labs’deki deneysel özellikler bile henüz Android kullanıcıları için değil ve orada ne zaman kullanıma sunulacağına dair bir haber yok.

twitter resim 3

Bu yeni özellikler, düzenleme tweeti olmayan ancak bir sonraki en iyi şey olabilecek. Geri Al Tweeti gibi lansmanda mevcut olan öncekilere katılıyor. Okuyucu, uzun ileti dizilerini “okunması daha kolay bir deneyime” dönüştüren ve metin boyutunu da değiştirmenize olanak tanıyan bir başka kullanışlı özelliktir.