Ülkemizin en büyük mobil operatör şirketlerinden biri olan Türk Telekom çatısı altında geçtiğimiz aylarda Avea,TTNET ve Türk Telekom şirketleri birleşmişti. Bu birleşmenin ardından projelerine hız kesmeden devam eden şirket, geçtiğimiz günlerde mobil hat kullanıcılarına yönelik Selfy ismindeki projesini açıkladı. Biz de sizler için Selfy projesinin getirdiği yenilikleri inceledik.

Türk Telekom Selfy hakkında kısa bir önbilgi vermek gerekirse; Selfy’nin tam bir gençlik projesi olduğunu söyleyebiliriz. 25 yaş altındaki mobil operatör kullanıcılarına hitap Selfy, gençlere oldukça keyifli bir kullanım vadediyor. Anlık kampanyalar, avantajlı tarifeler, ücretsiz popüler hizmetler ve 15 karaktere kadar özelleştirilebilen avatar ekranı ayrıcalığı sunan Türk Telekom Selfy hakkında merak ettiğiniz tüm detaylı bilgilere selfy.com.tr üzerinden de ulaşabiliyorsunuz.

Kuralları Sen Koy sloganı ile kullanıcılara hitap eden Selfy, gençlere telefonlarını kendi isteklerine dizayn etme imkanı sağladığı gibi aynı zamanda selfy.com.tr üzerinde de kendi isteklerine göre bu siteyi de istedikleri renge boyayabilme ve arka plana istedikleri resmi yükleyebilme imkanı sunuyor.

Selfy’nin gençlere, kişisel tercihlerine göre sunduğu ayrıcalıklar bunlarla sınırlı değil. Türk Telekom Selfy üyesi olan gençler, ilgi alanlarına göre özel tekliflere de sahip olabilecekler. Örneğin, ilgi alanı kısmına müzik seçeneğini ekleyen Selfy kullanıcıları, Türk Telekom Müzik Premium fırsatlarına sahip olabilecek. İsteyen istediği müziği bağlı olduğu konumun önemi olmadan ister çevrimiçi isterse çevrimdışı dinleyebilecek. Ya da ilgi alanı kısmına sinema kategorisini ekleyen kullanıcılar TiviBu Go’nun çok özel sinema paket fırsatlarından yararlanabilecekler. Ayrıca Selfy kullanıcılarının hem Türk Telekom Müzik Premium hem de Türk Telekom TiviBu Go hizmetinden 3 ay boyunca ücretsiz şekilde faydalanabileceklerini söylememiz gerekir.

SELFY LOGO

Türk Telekom’un mevcut mobil aboneleri de faturalı ya da faturasız farketmeksizin Selfy fırsatlarından faydalanabilecekler. Türk Telekom’un 25 yaş altındaki mobil abonelerinin, Selfy’nin fırsatlarla dolu dünyasına giriş yapabilmeleri için cep telefonlarının mesajlar bölümünden  “SELFY” yazıp 4545’e SMS göndermeleri yeterli olacak.

Selfy abonelerinin ücretsiz olarak faydalanabileceği bir diğer yenilik ise avatar servisi olarak karşımıza çıkıyor. Türk Telekom Selfy kullanıcıları, telefonlarının mobil operatör isminin yazdığı AVATAR kısmını kendi tercihlerine göre düzenleyebiliyorlar. 15 karaktere kadar özelleştirilebilme özelliği sunan AVATAR servisinden ücretsiz şekilde faydalanmak isteyen kullanıcıların, telefonlarının mesajlar kısmına girerek büyük harflerle ile DEGISTIR yazıp bir boşluk bırakıp yapmak istedikleri avatarı kodlayarak 4545’e göndermeleri yeterli oluyor.

Ülkemizdeki mobil operatörler arasında genç kullanıcılar baz alındığında %87 ile en yüksek akıllı telefon kullanma oranına sahip olan Türk Telekom’un farklılıklar ile dolu yeni dünyası Selfy’nin süprizleri her geçen gün artarak devam edecek. Sosyal medya platformları üzerinden yapılacak olan anlık yarışmalar, çeşitli alış veriş noktalarındaki indirim fırsatları, birbirinden avantajlı mobil tarifeler ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olabilmek için www.selfy.com.tr adresine ulaşmanız yeterli olacaktır.