Ana Sayfa Mobil Türk Telekom Online İşlemler Mobil Uygulama İncelemesi

Türk Telekom Online İşlemler Mobil Uygulama İncelemesi

0

Bütün şirketlerini tek bir marka altında toplayan Türk Telekom şirketi aboneleri için yeni bir mobil uygulama geliştirdi.

Bu uygulama sayesinde gerek cep telefonu hattınızla ilgili, gerek sabit hattınızla ilgili gerekse de sabit internet hattınızla ilgili işlemleri bir kaç tuşlama ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bizde bu uygulamanın android işletim sistemi için geliştirilen versiyonunu sizler için inceledik.

İşlemlerimize Google Play Store üzerinden “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasını ücretsiz şekilde indirerek başlıyoruz.

ttmobil1

Daha sonra uygulamamızı açıyoruz ve örneğin Türk Telekom Mobil hattımızla işlem gerçekleştirmek istiyorsak uygulama giriş ekranından ‘Mobil’ butonuna basıyoruz.

Mobil butonuna bastığımızda karşımıza telefon numaramızı ve alternatif kanal şifremizi girmemiz gereken bir ekran gelecektir. Alternatif kanal şifrenizi almak için telefonunuzun arama bölümünden *952# tuşlamasını yapıp arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Bu işlemlerin ardından alternatif işlem şifreniz ekranda belirecektir. Uygulamamızı açıp ilgili alanlara bilgilerimizi girdiğimizde Türk Telekom Online İşlemlere başarılı şekilde girmiş oluyoruz. Alternatif kanal şifreniz sürekli geçerli olabileceği gibi unutmanız durumunda *952# tuşlamasıyla tekrarda alınabiliyor. Yeni bir şifre aldığınızda önceki şifreniz iptal oluyor.

ttmobil2

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması sayesinde tarifenizde kalan internet paketi durumunuzu, kalan dakika durumunuzu ve kalan sms durumunuzu görebiliyorsunuz. Ayrıca faturalarınızı ödeme işlemini gerçekleştirebiliyor, internet paket veya sms paketi satın alabiliyor ve tarife değişikliği işlemlerini de gerçekleştirebiliyorsunuz.

ttmobil3

ttmobil4

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.