Ana Sayfa Mobil LG Telefonları Team Wiever Quick Support ile Uzaktan Kontrol Etmek

LG Telefonları Team Wiever Quick Support ile Uzaktan Kontrol Etmek

0

Akıllı cihazları uzaktan kontrol edebilmemizi sağlayan uzak bağlantı programları son dönemde oldukça revaçta. Bir nevi kumanda mantığıyla internet üzerinden uzaktaki cihazları kontrol etmemizi sağlayan bu programlardan en popüler olanının mobil versiyonunu sizler için inceledik.

İşlemlerimize android tabanlı LG akıllı cihazımızın uygulama marketi Google Play Store girerek başlıyoruz. Google Play Store da “TeamViewer”ı aratıyoruz. Çıkan sonuçları ‘QuickSupport’ u cihazımıza yüklüyoruz.

lg-team-1

lg-team-2

TeamViewer QuickSupport yüklemesinin ardından bir önceki listede bulunan QuickSupport LG Add-On yamasını da cihazımıza yüklememiz gerekiyor.

lg-team-3

Tüm bu yüklemelerin ardında cihazımızda TeamViewer uygulamasını çalıştırıyoruz.

lg-team-4

QuickSupport u çalıştırdığımızda program bize bağlantı için gerekli olan ID rakamını verecektir.

lg-team-5

Uygulamamızın bizlere verdiği rakamları TeamViewer bulunan cihazımızın kontrol paneline giriyoruz. Bu rakamları girip bağlantı isteğinde bulunduğumuzda cihazımızda bağlantı onay ekranı görünecektir. LG cihazımızdan bu isteği onayladıktan sonra cihazı internet bağlantısı üzerinden uzaktan kontrol edebiliyoruz.

lg-team-5

TeamViewer QuickSupport uygulamasıyla cihazınıza bağlantı sağladığınızda cihaz üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. TeamViewer QuickSupport tam anlamıyla uzaktan kumanda deneyimi yaşatıyoruz diyebiliriz.

lg-team-6

Uzak bağlantıyı sağlayan cihazın kontrol panelinden bağlandığınız cihaza isterseniz sesli uyarı gönderebiliyoruz hatta yazılı mesaj iletebiliyorsunuz.

 

Bağlandığınız cihaz yanınızdaymışcasına bir kullanım deneyimi sağlayan uygulama sayesinde cihazın tüm menülerine girebiliyorsunuz.

lg-team-7

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.