Merhaba TeknoDestek takipçileri bugün sizler için ülkemizde ve dünyada oldukça popüler olan Netflix ve Netflix‘in en sevilen dizileri hakkında bilgiler vereceğiz.

Birçok kullanıcı bir hevesle Netflix satın alıyor ve aldım ama ne izleyeceğim içerik kalitesi yayın kalitesi nasıl ? Keyifli olacak mı diye düşünüyor bu konuda size bir anlatım sağlayacağım.

Öncelikle Netflix‘te her türlü kategoriye ait içeriğe ulaşmanız mümkün , korku dizi ve filmlerinden aksiyon ve gerilime , gençlik dizilerinden filmlerinden tutun da spor belgesellerine kadar türlü kategoriye ait yüzlerce içerik bulunmakta . Fakat yeni bir üyelik satın aldıysanız ve ne izleyeceğiniz konusunda bir fikriniz yok ise sizlere özel bu rehberimizden faydalanabilirsiniz.

1-The Witcher

sonunda-witcher-in-2-sezonundan-ilk-fragman-yayinlandi-1623439634.jpg (788×443)

Ünlü kitap ve oyun serisinin diziye uyarlanmış hali olan bu yapımda canavar avcısı olan dizinin ana karakteri ‘Rivyalı Geralt’   yaşam mücadelesini , bulunduğu evrende ki epik olayları konu olan son derece keyifli bir yapım , dizide korku ve gerilim öğelerine rastlamakta mümkün.

2-La Casa de Papel

0 (1200×674)

Bir grup soyguncunun bir çatı altında Liderleri Prefesör kod adlı kişi tarafından bir ekibe dönüştürüldüğü ve ekip üyelerinin yalnıca kod adlarıyla bilindiği son derece sürükleyici bir yapım , Netflix tarihinin en çok izlenen yapımlarından biri olan ‘La Casa de Papel’ bünyesinde yoğun bir şiddet ve yetişkin içerikleri barındırdığından dolayı tercihinize bağlı olarak izlemenizi önerdiğimiz yapımlardan biridir.

3-Ragnarok

nunYRgKLJ0OKEl9T7jArhSWIYzFs4jGiTLbZFRBXNmNtlKHG9C43pXX8D5CVwHym7wthba72GaPCY6tK8RowPjR2d5uz9XHqrnbTVy8Cuf_rx8GGxAmxggO6IB1dYyE1YmRd2Vxl-hw (512×375)

Norveç mitolojisinden esinlenen bu yapım bulunan dizi evreninde yaşanan fantastik olayları konu alıyor , son derece keyifli bir dizi tavsiyelerimiz arasındadır.

4-Cursed

MV5BYjA2M2YxMjQtOTIwOS00ODIyLThmYWEtM2Y1NGFkNjI1YmNkXkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_.jpg (675×1000)

Dizinin ana karakteri olan ‘Nimue”nin yaşadığı evrende ‘Göl Kraliçesi’ ünvanına ulaşması ve bundan sonra ki süreçte ki olayları konu alan ve gizemli yeteneklere sahip olmasıyla daha da ilginç bir hale bir yapım , izlemenizi tavsiye ettiğim yapımlardan biridir.

5- Resident Evil Serisi

resident-evil-netflix-dizisi-oyun-evreninde-yer-alacak.jpg (1999×1416)

Ünlü video oyunları serisi Resident Evil‘i bilmeyen yoktur , CAPCOM‘un Resident Evil 8: Village oyunu piyasaya sürmesiyle birlikte tanıtımı yapılan bu dizi serisi Netflix’in en beğendiğim yapımlarından biri diyebilirim. Özellikle korku ve gerilim öğelerini son derece yansıtan bu yapım oyunu kadar keyifli olmuş .

Sizler için hazırladığımız bir listenin daha sonuna geldik , daha fazla teknoloji içerikleri ve haberleri için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlıklı günler dileriz..