TikTok'ta Videonuzu Kimin Beğendiğini Görüntüleme

Bu yazımızda TikTok‘ta videonuzu kimin beğendiğini görüntüleme ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

TikTok uygulamasında profil sayfanızda bir video seçerek, videoyu kimlerin beğendiğini görebilirsiniz.

Videonuzu beğenen tüm TikTok kullanıcılarını, Yorumlar (Comments) bölümünün Beğeniler (Likes) sekmesinde görebilirsiniz.

Bir bilgisayardan TikTok hesabınıza giriş yaptığınızda, paylaştığınız tüm videoları ve videolarınızı beğenen tüm kullanıcıları, bildirim kutucuğunda görebilirsiniz.

İster profesyonel bir TikTok içerik oluşturucusu olun; ister de arkadaşlarınız ve aileniz için evcil hayvanlarınızın videolarını paylaşmaktan keyif alıyor olun; paylaştığınız videoların etkileşim aldığını görmek sevindiricidir. Muhtemeldir ki, ne kadar ve kimlerden etkileşim aldığınızı da merak ediyorsunuzdur. Bunu öğrenmek oldukça kolaydır. Videonuzun ne kadar etkileşim aldığını, videonun sağ tarafında yer alan Beğen (Like) butonuna dokunarak görebilirsiniz. Ancak TikTok videonuzu tam olarak kimlerin beğendiğini görüntülemek biraz karışıktır. İşte, videolarınızı kimlerin beğendiğini öğrenmek için yapmanız gerekenler!

Mobil Uygulamada Videonuzu Kimlerin Beğendiğini Görüntüleme

TikTok’ta paylaştığınız videoları kimlerin beğendiğini görüntüleme, Android ve iPhone telefonlarda aynıdır.

  • Android veya iPhone telefonunuzda TikTok uygulamasını açın. Ardından, uygulama ekranında sağ altta yer alan Profil simgesine dokunun.
  • Profil sayfanızda, etkileşim istatistikleri hakkında bilgi almak istediğiniz videoya dokunun.

TikTok'ta Videonuzu Kimin Beğendiğini Görüntüleme

  • Gelen ekranın sağ tarafında yer alan Yorumlar (Comments) simgesine dokunun.
  • Açılan ekranda, diğer TikTok kullanıcılarının videonuz için yaptığı tüm yorumları göreceksiniz. Bu ekranda, Yorumların üst kısmında Beğeniler (Likes) sekmesine dokunun.

TikTok'ta Videonuzu Kimin Beğendiğini Görüntüleme

  • Açılan sayfada anlık (gerçek zamanlı) olarak videonuzu beğenen herkesi size görebileceksiniz. Bu ekranda, profil sayfalarını görmek için herhangi bir kullanıcıya dokunabilirsiniz. Veya onları takip etmek için Geri Takip Et (Follow back) butonuna dokunabilirsiniz.

Bilgisayarda Videonuzu Kimlerin Beğendiğini Görüntüleme

TikTok’un mobil uygulamasında videolarınızın tam olarak kimin beğendiğini görüntüleyebiliyorsunuz. Fakat TikTok’un bilgisayar için olan masaüstü uygulamasından veya bir web tarayıcısından hesabınıza giriş yaptığınızda, TikTok videonuzu kimlerin beğendiğini görmek biraz daha karmaşıktır. Bunun nedeni, TikTok‘un masaüstü uygulama ya da web tarayıcı sürümünde Yorumlar (Comments) bölümüne Beğeniler (Likes) sekmesinin eklenmemiş olmasıdır. Bunun yerine, bildirimler kutucuğundan, videolarınızın etkileşim istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

  • Bilgisayarınızda TikTok uygulamasını açın. Veya bir tarayıcıdan TikTok’un web sitesine girin.
  • TikTok kullanıcı hesabı simgesinin yanında ve sağ üstte yer alan Gelen Kutusu (Inbox) simgesini tıklayın.
  • Daha sonra, Beğeniler (Likes) menüsüne tıklayın.

TikTok'ta Videonuzu Kimin Beğendiğini Görüntüleme

Açılan sekmede videolarınızı beğenen tüm TikTok kullanıcılarını görebilirsiniz. Fakat bu ekranda gördüğünüz beğeniler, tüm videolarınız ait beğenilerin bir listesidir. Yani belirli videolara göre bu beğeniler tasnif edilme veya sıralanmaz. Fakat, paylaştığınız videoları beğenen tüm kullanıcıları buradan görebilirsiniz.

Bu yazımızda TikTok‘ta videonuzu kimin beğendiğini görüntüleme ile ilgili detaylı bilgi verdik.

En güncel teknoloji konuları ile ilgili teknik destek ve çözüm içeren videolar için Teknodestek YouTube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

Ayrıca, yorumlar bölümünden, web sitemizde hangi konularla ilgili içerikler görmek istediğinizi iletebilirsiniz. Hangi teknik konularda arama motorlarında daha çok arama yaptığınızı belirtebilrisiniz. Böylece sitemizin içeriğinin daha alakalı ve zengin olmasına katkı sunabilirsiniz.

Hazıladığımız içerikleri beğeniyorsanız, bu içeriklerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Ve böylece daha çok kişinin bu içeriklerden istifade etmesine yardımcı olabilirsiniz.