Ana Sayfa Sosyal Medya Tiktok Video Çekerken Flaş Nasıl Açılır ?

Tiktok Video Çekerken Flaş Nasıl Açılır ?

0

Tiktok flaş nasıl açılır sorusunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bu makalemizde Tiktok uygulaması üzerinde flaş açma adımlarını paylaşacağız.

Makalemizi tamamen okuyup ve birazdan ekleyeceğimiz adımları doğru bir şekilde uygular isek  Tiktok flaş açma özelliğini sizlerde kullanabileceksiniz.

Video ve Fotoğraf çekerken flaş açabilir ve daha kaliteli görüntüler elde edebiliriz.

Tiktok video çekerken flaş nasıl açılır sorusunu kullanıcılar oldukça sık soruyor. Tiktok uygulaması kullanım bakımında geniş kitlelere ulaşmış olmasına rağmen belirli bir kesim bu özellikleri çok iti bilirken uygulamaya yeni katılan kesimler özellikleri kullanmak için çeşitli sorular ile geliyor.

Tiktok ile çeşitli videolar çekerken bazen bulunduğumuz ortam ışıkları yetersiz kalabiliyor. Eğer ortam aydınlatmaları kullanılmıyorsa bu Tiktok videomuz için büyük bir sorun diyebiliriz.

Tabi ki bu durum karamsarlığa sebep olmamalı. Aşağıdaki adımlarımızı takip ederek       Tiktok filaşı nasıl açılır videolarımızı nasıl canlandırabiliriz inceleyelim.

Platformun eski kullanıcıları bu özelliği bilse de yeni kullanıcılara oldukça destek sağlayacaktır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

1) Flaş özelliğini açabilmek için öncelik olarak uygulamaya giriş yapalım.

2) Hemen ardından video düzenleme alanına giriş yapalım.

3) Açılan penceremizde bizleri flaş seçeneği karşılıyor olmalı.

4) Bu alanda flaş seçeneğine dokunalım ve uygulamamız için flaşın açıldığını göreceğiz.

Tüm bu adımları doğru uyğuladığımız zaman amacımıza ulaştığımızı görüyoruz peki artık videomuzu çektik işlemlerimiz tamamlandı Tiktok flaş özelliğini nasıl kapatırız sorusu bizleri karşıladı.

Bu sorumuzun cevabı da tıpkı flaş açmak gibi kolay yukarıdaki adımları takip edip son aşamada açık olan flaş özelliğine dokunarak kapalı konuma getirebiliriz.

Not:Tiktok Flaş uygulaması özelliği sadece arka kameralar için kullanıma sunulmaktadır. Ön kamera yani selfie modunda tiktok’un sunduğu bu özellikten faydalanamamaktayız.

Makalemiz de bahsettiğimiz Tiktok flaş özelliği yüzlerce özelliği içerisinden sadece bir tanesiydi Tiktoga ait diğer sorularımız için diğer makalelerimizi inceleyebiliriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA