Tik Tok uygulaması son dönemlerde  hızlı bir şekilde kullanıma başladı.  Tüm ülkelerden gelen aktif kullanıcılar sayesinden uluslar arası bir platform haline gelen Tik Tok uygulaması  İnsanların kullanırken çok fazla eğlendiklerini de göz önüne seriyor.

Aktif olarak beklenilenden çok daha fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran uygulama  rakiplerine oranla daha fazla paralar kazanmayı başardı.

Tik Tok kendi içerisinde çeşitli özellikler ve eğlenceli içerikleri ile birlikte tüm dünyanın eğlence merkezi haline geldi.

Tik Tok üzerinde  diğer tüm uygulamalarda da olduğu gibi gizlilik ilkeleri mevcut. Bu gizlilik ayarlarını uygulamanın bize sunduğu imkan ve özellikler dahilinde kendimize göre şekillendirebiliriz.

Bu makalemizde  Tik Tok takipçilerimizi nasıl gizleyebileceğimizi ve gizlemekte ne gibi faydaları olacağını inceleyeceğiz.

Tik Tok takipçi gizleme bir diğer adıyla Tik Tok hesap gizleme özelliği kullanıcıları tarafından oldukça fazla kullanılan bir özellik diyebiliriz.

Tik Tok Takipçi gizleme kullanıcılar için oldukça önemli özelliklede takipçi satın alan kullanıcılar takipçilerinin yabancı kişiler tarafından görünmesini istemiyor ve bu özellikte bu kullanıcıların oldukça işine yarıyor.

Tik Tok takipçi gizleme bir diğer adıyla Tik Tok hesap gizleme nasıl yapılır ? adımları takip edelim:

1) İlk adım olarak Tik Tok hesabımıza giriş yapalım.

2) Daha sonrasında açılan sayfadan Profilim bölümüne giriş yapalım ve sağ üst köşede yer alan 3 nokta simgesine tıklayalım.

3) Karşımıza gelen ekrandan Gizlilik V e Güvenlik bölümüne tıklayalım.

4) Son adım olarak açılan bu pencerede Gizli hesap bölümünü aktifleştir butonu yardımı ile aktif hale getirelim ve işlemi tamamlayalım.

Yukarıdaki adımları doğru bir şekilde tamamladıysak artık takipçilerimiz ve hesabımız gizli hale geldi demektir.

Tik Tok Takipçi gizlemenin faydaları nelerdir?

1) Tiktok hesap gizleme özelliği sayesinde arkadaşlarımızdan başkası videolarımızı göremez.

2) Tiktok hesap gizleme ile hesabımızı geliştirmek için aldığımız takipçilerimizi dışarıdan kimse göremez ve popüler bir hesap olarak görünmesini sağlayabiliriz.

3) Tiktok takipçilerimize ulaşmak isteyen kötü niyetli insanlara fırsat tanımamak ve takipçilerimizi güvende tutmamıza olanak sağlar.

4) Tiktok hesap gizleme yani takipçi gizleme özelliği ile paylaştığımız videoları sadece arkadaşlarımız görebilir ve dilediğimiz videoyu paylaşabiliriz.