Ana Sayfa Sosyal Medya TikTok görüntülenme arttırma

TikTok görüntülenme arttırma

0
tiktok görüntülenme arttırma

TikTok’un her geçen gün büyümesiyle, içeriğin fark edilmesi zorlaşmaya başladı, bu nedenle uygulamada daha fazla görüntüleme elde etmek için bazı ipuçlarını sizlerle paylaşmak istedik.

TikTok, 2019’un en çok indirilen uygulamalarından biriydi, bu nedenle platformda milyonlarca kullanıcının olması şaşırtıcı değil.

Uygulamaya hakim olan daha fazla yıldızla, insanlar takipçi ve görüntüleme alma şanslarını nasıl artıracaklarını merak ediyor.

TikTok izlenme artırmanın yolları nelerdir?

  • Videolarınıza Hashtag ekleyin

TikTok görüntülenme arttırmanın en önemli seçeneklerinden biri kliplerinize etiketler eklemek. Örneğin, viral bir dans yarışmasını deniyorsanız ve adını hashtag ile etiketlerseniz, onu tıklayan herkes videonuzu da görebilir ve bu da izlenme şansınızı artırır. Ayrıca, etiketiniz trenddeyse, videonuz trend etiketinde yer alarak desteklenecektir.

  • Sizin için sayfasını kullanın

‘Sizin İçin’ sayfası, daha önce görüntülediğiniz içeriklere dayalı olarak kişisel zevkinize alışmış yeni içerik oluşturucuları ve videoları sergileyen platformun ana sayfasıdır. Düzenli olarak içerik yayınlarsanız, muhtemelen bir veya iki klip ana sayfada yer alabilir.

  • İçeriklerinizi diğer platformalarda paylaşın

Farklı sosyal medya hesaplarında içeriklerinizi paylaşın. Halihazırda farklı sosyal medya uygulamalarında takipçisi olan kişilerin, mevcut kitlelerini buraya getirmek için TikTok içeriklerini Twitter, Instagram vb. diğer platformlarda paylaşmasıdır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

tiktok izlenme artırma

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Diğer TikTok kullanıcılarıyla etkileşim kurun

Takipçileri artırmak için yapabileceğiniz en kolay şeylerden biri, uygulama üzerinde etkileşim kurmaktır.

Diğer videolara yorum yaparak takipçilerinizle veya diğer kullanıcılarla etkileşim kurmak, insanları profilinize tıklamaya ve içeriğinize göz atmaya teşvik edecektir.

  • Diğer insanlarla işbirliği yapın

Fırsat bulursanız, viral bir mücadeleden bir dans rutinine kadar her konuda işbirliği yapmak için diğer kullanıcılara ulaşın. Onların takipçileri sonunda bunu görecek ve sizin için yepyeni bir izleyici kitlesi getirecektir.

  • Düzenli olarak içerik yayınlayın

Uygulama içerikle dolu olduğu için, videolarınızın görülme olasılığı daha yüksektir. İçeriklerinizi ‘Sizin İçin’ sayfasında paylaşılabileceğinden, düzenli klipler yayınlamak bu görüntülemeleri alma şansınızı kesinlikle artıracaktır.

  • Yüksek kalitede içerikler yükleyin

Yüksek kaliteli eğlenceyi paylaşarak, kullanıcıların gözünü yormamasını ve kliplerinizi izlemelerini ve paylaşmalarını daha olası hale getirecektir. Filtreler, müzikler, videolar vb. gibi içeriklerle vakit geçirmek de görüşlerinize fayda sağlayacaktır.

TikTok’ta en çok kullanılan hashtagler(#) :

#tiktok

#love

#inspiration

#kesfet

#home

#musically

#komik

#fallowme

#eğlence

#pubg

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA