TikTok Favorilerinizi Nasıl Bulur ve Yönetirsiniz?

Videolarınızı daha sonra tekrar izlemek için kaydetmek istiyor musunuz? Bunu profilinizde nasıl tutabileceğinizi merak mı ediyorsunuz? İşte sorunuzun cevabı :

TikTok yüksek hacimli içerik sağlar ve sonunda saklamak istediğiniz videoları bulacaksınız. Ancak, uygulamanın aşağı kaydırma özelliği nedeniyle, beğendiğiniz videoları unutmak kolaydır.

Neyse ki, uygulama favorilerinize video ekleme özelliği ile birlikte geliyor. Bu sayede tekrar izlemek istediğinizde onları bulabilirsiniz.

Ancak, favorilerinizi nerede bulacağınızı ve onları nasıl yönetebileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Burada, TikTok’ta en sevdiğiniz videoları nasıl bulacağınızı ve düzenleyeceğinizi tam olarak keşfedeceksiniz.

11858 teknik destek

Videoları Favorilerinize Nasıl Eklersiniz?

TikTok’u kullanmayı öğrenmeye yeni başlayan biriyseniz , videoları favorilerinize eklemek TikTok deneyiminizi daha kullanışlı hale getirmenin bir yoludur. Videoları favorilerinize şu şekilde ekleyebilirsiniz:tiktok resim1

 1. TikTok uygulamasını açın.
 2. İlgilendiğiniz ve favorilerinize eklemek istediğiniz bir video bulun.
 3. Ekranın sağ tarafında bulunan paylaş simgesine dokunun.
 4. Favorilere Ekle’yi seçin , uygulama videoyu favorilerinize gönderecektir.

TikTok Favorilerinizi Nasıl Bulursunuz?

Artık TikTok’un sizin için sayfasından videoları favorilerinize nasıl ekleyeceğinizi bildiğinize göre, favorilerinizi nerede bulacağınızı ve bunları ayrı kategorilerde yöneteceğinizi de bilmeniz gerekiyor. TikTok’ta favorilerinizi şu şekilde bulabilirsiniz:

 1. Sayfanın sağ alt köşesindeki profil simgenize dokunun.
 2. Profil sayfanızda Profili düzenle’nin yanında bulunan favoriler simgesine tıklayın .
 3. Video bölümünün altında en sevdiğiniz videoları bulun.

Sesler, hashtag’ler, efektler ve daha fazlası gibi diğer favori öğeleri bulmak için de bu talimatları kullanabilirsiniz.

TikTok, videolarınızı favorilerinize ekledikten hemen sonra yönetmenize olanak tanıyan hızlı bir açılır pencere ekleyecektir. Bunu yapma şansınızı kaçırırsanız, videolarınızı yönetmek için yine de ayarlarınıza gidebilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler:

 1. TikTok’ta en sevdiğiniz videolara gidin
 2. Yeni koleksiyon oluştur üzerine dokunun .
 3. Koleksiyon adını girin, İleri’ye tıklayın ve videoları kategorilerinize ekleyin.
 4. Videolarınızı yönetmek için kategoriye tıklayın ve videolarınızı taşımak için Videoları yönet’i seçin.

Tüm Favori TikTok Videolarınızı Saklayın

TikTok, gözlerinizi uygulamaya yapıştırmaya yetecek kadar eğlenceli ve eğitici videolarla dolu.

Neyse ki, beğendiğiniz bir video bulduğunuzda, onu favoriler klasörünüze ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, her zaman ona geri başvurabilirsiniz.