Threads Da Birinin Profiline Bakınca Bildirim Gider Mi adım adım inceleme
Threads Birinin Profiline Bakınca Bildirim görülür mü

Bu yazımızda Threads birinin profiline bakınca bildirim gider mi hakkında sizi bilgilendirmekteyiz. Yeni bir uygulama olmasına rağmen belirli bir sayının üzerinde kullanıcı Threads uygulamasını kullanmaya başlamıştır.

Threads Profil kim baktı

Twitter uygulamasının son zamanlardaki site üzerinde yaptığı değişikliklere karşılık meta tarafından kurulan Threads uygulaması için Threads birinin profiline bakınca bildirim gider mi sorusu herkesin aklına gelmektedir. İşte bu sorunun cevabını öğrenmek ve bilmeniz gereken diğer özellikler için doğru yerdesiniz.

Threads Nedir?

Meta platformunun son zamanlarda gözde olan yeni girişimi Threads insanların Twitter uygulaması içinde yaptığı eylemleri ve bunların daha fazlasını vadetmek için açılmış bir platformdur. Kurulduğu ilk günden beri gözden düşmeyen Threads fikir ve içerik üretim kolaylığı ve diğer çeşitli özellikleriyle kullanıcıları memnun ediyor.

Twitter’ın halihazırda sahip olduğu her bir özelliğe henüz sahip olamasa da (istatistikler, direct mesaj) kendine özgü arayüzü ve düşünce belirtmedeki kolaylığı, instagram üzerinden direkt olarak erişilebilirliği

Threads Sitesinde Başkasının Profiline Bakmak

Uygulamada hesap oluşturup giriş yaptıktan sonra iki şekilde başka kullanıcıların profilinde gezinti yapmanız mümkündür.

Threads uygulamasında profillere bakmak için:

  • Threads uygulaması üzerinden profil ismi aratmak yahut anasayfa üzerinden direkt profil resmine tıklamak
Threads Birinin Profiline Bakmada karşı taraf görür mü
Threads Birinin Profiline Bakınca Bildirim Gider Mi
  • Instagram profillerinin sağ üst köşesindeki Threads logosuna tıklayıp direkt olarak o kullanıcının profiline girmek.

Bu iki işlemle de merak ettiğiniz yahut sayfasından bir bilgiye ulaşmak istediğiniz kullanıcının profilini görüntülemeniz mümkün olur.

Threads Birinin Profiline Bakınca Bildirim Gider mi

Instagram yahut ona bağlı herhangi bir uygulamada karşı tarafa profile bakma bildirimi gitmemektedir. Yani Threads uygulamasında da herhangi bir kullanıcının profiline girip gezindiğiniz zaman karşı tarafa bir bildirim yahut mesaj iletmiş olmazsınız.

Bu sayede dilediğiniz profile gönül rahatlığıyla girerek gezintinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca Threads uygulamasında hiçbir ekran görüntüsü alma eylemi için de muhatap olduğunuz kullanıcının telefonuna bildirim gitmez, karşı tarafı haberdar etme gibi bir durumunuz söz konusu olmaz.

Profile Bakma Bildirimi Nereden Gelir?

Normal şartlarda sosyal medya üzerindeki eylemlerde kaçak bir site vb. kullanılmadıkça profil gezintileri bildirimle belirtilmez. Bu nedenle telefona yahut Threads kullanılan aygıta bir kullanıcının profiline baktığınız an yahut eylemden daha sonra herhangi bir bildirim gitmez ve karşı tarafın bu eylemden haberi dahi olmaz.

Yalnızca Threads uygulamasının ana kaynağı olan instagram üzerinde dm ile biriyle iletişimdeyken karşı tarafın gönderdiği kaybolan görsellerin ekran görüntüsünü alırsanız karşı tarafın ana sayfasına “… adlı kullanıcı ekran görüntüsü aldı” şeklinde bir bildirim gider.

Threads Da Birinin Profiline Bakınca Bildirim Gider Mi adım adım sizi bilgilendirmekteyiz
Threads Birinin Profiline Bakınca Bildirim Gider Mi

 

Twitter giriş için https://twitter.com/?lang=tr tıklayınız.

Threads Güvenilir Bir Site Midir?

Threads hesabınız herhangi diğer sosyal medya uygulamaları kadar güvende olup instagram hesabınız güvenlik doğrulama ve işlemleri adına da kapsanarak güvenle korunur. Bu korunumu sürdürmek için yapmanız gereken tek şey güçlü bir şifre oluşturmak ve bilinmeyen linklere tıklamamaktır. Hepsinin yanında karşı kullanıcıya bildirim gitmeksizin başka kullanıcıların profillerini güvenle gezebilir ve merak ettiklerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Threads birinin profiline bakınca bildirim gider mi sorusuna ait yazışma yer almaktadır.

İlişkili makaleler;