Spotify Çalma Listesini Beğenenler Nasıl Bulunur
Spotify Çalma Listesini Beğenenler Nasıl Bulunur

Bu yazımızda sizlere Spotify çalma listesini beğenenler nasıl bulunur konusu ve işlem adımları ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

Spotify’daki çalma listeleri, Spotify kullanıcıları için günlük hayatlarının önemli bir parçasıdır. Hem normal Spotify kullanıcılarının hem de sanatçıların ve müzisyenlerin oluşturduğu çalma listelerinin büyük bir ilgi toplama ve takipçi sayısı elde etme potansiyeli vardır. Eğer Spotify platformundaki etkileşimlerinizi aktif olarak takip eden biriyseniz, Spotify çalma listelerinizi kimlerin beğendiğini ve takip ettiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazımızda bu konuyu ele alacağız.

Spotify, halihazırda kullanıcılarına, çalma listelerini kimin takip ettiğini görme seçeneği sunmamaktadır.

Fakat çalma listelerinizi kaç kullanıcının takip ettiğini veya kaç kişinin beğendiğini görebilirsiniz. Bunun için Spotify’da bir çalma listenizi açın. Çalma listenizi takip eden takipçiler, çalma listenizin isminin altında yer alan adınızın hemen yanında beğeniler olarak görüntülenir.

Spotify Masaüstü Uygulaması ile Çalma Listenizin Takipçi Sayısını Görme

İlk olarak bir Windows, Mac veya Linux bilgisayarda Spotify masaüstü uygulamasını veya bir web tarayıcı ile Spotify web sitesini açın ve takipçi sayısını görmek istediğiniz çalma listesine gidin. Çalma listeleriniz, Spotify masaüstü uygulaması veya Spotify web sitesi arayüzünün sol tarafında yer alan çalma listesi menüsünde listelenir.

Takipçi sayısın görmek istediğiniz çalma listenizi açın. Takipçi sayısı, çalma listesi isminin altında beğeniler olarak görünür. Örneğin, aşağıdaki ekran görüntüsünde görülen çalma listemiz 1 takipçiye sahip olduğu için 1 beğeni olarak görüntülenir.

Spotify Çalma Listesini Beğenenler Nasıl Bulunur
Spotify Çalma Listesini Beğenenler Nasıl Bulunur Windows Bilgisayar

Android ve iPhone Telefonda Çalma Listenizin Takipçi Sayısını Görme

Öncelikle iPhone veya Android telefonunuzda Spotify uygulamasını açın ve Kitaplığınız ya da Kütüphaneniz (Your Library) sekmesine dokunun. Daha sonra, takipçi sayısını görmek istediğiniz çalma listesini bulun ve seçin.

Çalma listesine ait takipçi sayısı, çalma listesi isminin altında beğeniler olarak görünür. Örneğin, aşağıdaki ekran görüntüsünde görülen çalma listemizin 1 takipçisi var ve bu bir takipçi 1 beğeni olarak gösterilir.

Spotify Çalma Listesini Beğenenler Nasıl Bulunur
Spotify Çalma Listesini Beğenenler Nasıl Bulunur iPhone

Spotify Çalma Listesini Beğenenler Nasıl Bulunur

Bu yazımızda sizlere Spotify çalma listesini beğenenler nasıl bulunur konusu ve işlem adımları ile ilgili detaylı bilgi verdik. Spotify çalma listesini beğenenler nasıl bulunur konusu ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Yazımızın içerik konusu bağlamında Spotify Çalma Listesi Birleştirme makalemize göz atabilirsiniz.