Sony SRS-XV900 Özellikleri hakkında merak edilenler ve bilinmesi gereken özellikleri nelerdir? Sony, kablosuz parti X-serisi hoparlörü SRS-XV900’ü bu makalemizde ele aldık. Toplumun büyük bir kısmının tercih konusu olan Sony SRS-XV900 ancak son zamanlarda oldukça ilgi gördü.

Ürün firması günümüzde ki kablosuz hoparlörlere kıyasla hoparlör X serisinin en yüksek sesli ve en güçlü Bluetooth hoparlörü olduğu belirtti.

Heyecanlı ve sesli eğlenceler sunmak için XV900 hoparlör HAYATI SESLİ YAŞAYIN vizyonunun bir parçasını oluşturmakta.  Şimdi hep birlikte Sony tarafından kullanıcılara sunulan bu hoparlör hakkında merakımızı giderelim.

Sony SRS-XV900 Özellikleri

Sony SRS-XV900 Özellikleri

1) Pil ömrü bakımından oldukça kullanışlı görünüyor. Yaklaşık 25 saatlik bir pil ömrüne sahip.

2) Ürün tekerlekleri ve tutma yeri sayesinde istediğiniz herhangi bir noktaya rahatlıkta taşıyabilirsiniz.

3) TV ses yükseltici, derin bas es frekansları sayesinde işitsel ve görsel olarak oldukça iyi tasarlanmış bir üzün.

4) Aydınlatma, çok yönlü parti sesi, gitar girişleri ve mikrofon gibi özellikleri ile ambiyansı oldukça kaliteli yaşatıyor.

5) Hoparlör, X-Dengeli hoparlör ünitesi ile birlikte sunulmaktadır.

6) Cihazda güçlü bas sağlamak için Jet Bass Yükseltici bağlantı noktası ile birlikte hoparlörün alanını en üst düzete çıkarır.

7) Oldukça ses basıncı sağlayan ancak ses bozulmasını azaltır.

8) Ürün üzerinde tasarlanan Ön, yan ve arka kısımlarda yer alan 6 adet tiz ses hoparlörü mevcut. Bu sayede yüksek frekanslı sesi her noktaya yayması için oldukça iyi düşünülmüş.

9) Sony SRS-XV900 uzun süreli kullanabilmeniz için şarj ömrünü 25 saatlik bir üre içerisinde kullanır.

10) Şarj bitecek düşüncesi ile edişe etmenize gerek yoktur. Hoparlörün hızlı şarj özelliğiyle, 10 dakikalık bir şarj ile 3 saatlik bir kullanıma devam edebilirsiniz.

11) Sony -XV900 Sunduğu bir diğer özellik ise pil bakım modu dur. Pil bakım modu sayesinde hoparlörünüzü fazla şarj etmek konusunda endişelenmenize gerek kalamayacaktır.

12) Kolay bağlantı noktaları ve Bluetooth eşleştirmeleri sayesinde Problem çıkarmaz. Bu konuda sorun yaşamadan fiziksel bağlantılarını yapma kolaylığını kullanıcılarına sağlamış görünmekte.

Yukarıda Sony üretici firmasının piyasaya sürmüş olduğu ve kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören  SRS-XV900 serisi hoparlör özelliklerine değinmiş olduk. Sizler de hoparlör almayı düşünüp fakat kararsız kalan kişiler arasında yer alıyorsanız. Bu cihaz oldukça iyi bir alternatif olacaktır.

Umarım makalemiz sizler için faydalı olmuştur. Sony SRS-XV900 veya benzeri ürünler için bilgi almak isterseniz ancak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.