Snapchat plus nasıl iptal edilir, aşağıda ki adımlar ile ilerleme sağlayabilirsiniz.

Snapchat Plus, sıradan kalabalığın alamayacağı havalı güneş gözlükleri ve şık şapkalar almak için para ödediğiniz Snapchat’in VIP salonu gibidir. 2022’nin ortalarında çok yakın bir geçmişte piyasaya sürülen Snapchat Plus, en yakın arkadaşınızı sabitlemek gibi ücretsiz kullanıcıların yalnızca hayal edebileceği bazı şık özelliklerle biraz daha mutlu olmak isteyenler içindir. Ancak diyelim ki bu dijital elit kulüpten doydunuz ve çıkmak istiyorsunuz. Korkmayın, bir harita ve mizah anlayışıyla Snapchat Plus’ı nasıl iptal edebileceğiniz konusunda size rehberlik etmek için buradayım.

Snapchat Plus’ı İptal Edersem Ne Kaybederim?

Aylık yalnızca 3,99 ABD doları karşılığında Snapchat Plus, sizi bir Snapchat süper kahramanına, pelerine ve diğerlerine dönüştürür (tamam, belki pelerin değil). Ücretsiz kullanıcılar bile deneyebilecekleri çok sayıda filtre ve mercek alırken, premium üyelik size bazı ekstralar sağlar.

İşte bir Snapchat Plus abonesi olarak keyif aldığınız şeylerin özeti:

Ayrıcalıklı Özellikler : Herkesten önce harika oyuncaklarla oynayabileceğiniz gizli bir kulüpte olmak gibi. Bu özellikler o kadar yeni ki hala o yeni özellik kokusunu taşıyorlar. Özelleştirme

Seçenekleri : Hiç Snapchat’inize bir görünüm kazandırmak istediniz mi? Şimdi yapabilirsin! Uygulama simgesini ruh halinize, kıyafetinize veya evcil hayvanınızın gözlerine uyacak şekilde değiştirin. Olasılıklar sonsuzdur (neredeyse).

Öncelikli Destek : Bir sorununuz mu var? Snapchat Plus kullanıcıları VIP muamelesi görüyor. Snapchat dahileri için bir yardım hattına sahip olmak gibi.

Onur Rozeti : Snapchat Plus durumunuzu özel bir rozetle gösterin. Bu, profiliniz için dijital bir beşlik çakmak gibidir.

Arkadaş İstatistikleri : En iyi Snapchat BFF’nizin kim olduğunu veya kimin biraz daha fazla aşka ihtiyacı olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu istatistikler sizi ilgilendiriyor.