Ana Sayfa Mobil Sizden Gizli Telefonunuzu Kurcalayanları Yakalayın!

Sizden Gizli Telefonunuzu Kurcalayanları Yakalayın!

0

Telefonunuzda bir ekran kilidi olsa bile, birileri hala girmeye çalışabilir. Birinin telefonunuza girmeye çalıştığından endişe ediyorsanız veya hırsızlık durumunda fotoğraf kanıtı almak istiyorsanız, sizin için uygulamalarımız var.

Bu Android uygulamalarının her biri, telefonunuzun şifresini yanlış yazarken birinin resmini çekmek için cihazınızın öne bakan kamerasını kullanmanızı sağlar. Haydi, eylemde meraklıları yakalamaya nasıl yardımcı olabileceklerine bir bakalım.

Kilit Ekranı Üzerine Not Alma

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Telefon meraklılarını yakalamak için bu uygulamalardan birini kurmadan önce, hepsinde ortak olan birkaç nokta bilmeniz gerekir.

Öncelikle, cihazınızın kilidini açma parmak iziyle girişimlerini izleyemezler. Android sistemi, uygulamaların bir parmak izi kilidinin başarılı olup olmadığını görmesine izin vermiyor. Bu nedenle, bu uygulamalar yalnızca yanlış PIN, şifre veya kalıp yakalamak için çalışır. Ne kullanacağınızdan emin değilseniz, Android kilit ekranı güvenlik seçeneklerinizi karşılaştırdık.

Bir kenara bırakıldığında, kullanıcı yalnızca dört veya daha fazla rakam / karakter / desen noktası girerse Android yalnızca kilit açma girişimini yanlış olarak sayar. Böylece, bu uygulamalar kısa hataları görmezden gelecektir.

Ek olarak, bu uygulamaların tümü, onları cihaz yöneticisi olarak ayarlamanızı gerektirir. Bu, onlara kilit ekranı girişimlerini izleme yeteneği veren özel bir Android iznidir. Bunu etkinleştirdiğinizde, Android bunun çok fazla yanlış denemeden sonra cihazınızı silmelerine izin verdiği mesajını gösterecektir. Ancak, bu genel bir uyarıdır ve aşağıdaki uygulamalardan hiçbiri cihazınızı silmez.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Her uygulama siz kullanmaya başladığınızda cihaz yöneticisi olarak ayarlamanızı isteyecektir. Bunu kendi başınıza değiştirmek istiyorsanız, Ayarlar> Güvenlik ve Konum> Gelişmiş> Cihaz yöneticisi uygulamalarına gidin ve seçtiğiniz uygulamayı etkinleştirin / devre dışı bırakın.

Son olarak, uygulamadan kaldırabilmeniz için önce uygulama yöneticisi iznini kaldırmanız gerekir. Bunu yapmak için yukarıda belirtilen menüyü ziyaret edin veya sizin için yapacak her bir uygulamadaki Kaldırma istemini arayın. Bir cihaz yöneticisi uygulamasını her zamanki yöntemle kaldırmayı denerseniz işe yaramaz.

1.Lockwatch

Lockwatch bu kategoride hayran favori uygulamasıdır. Kullanımı kolay olan basit bir çözüm: sadece etkinleştirin ve birileri telefonunuza girmeye çalıştığında bir e-posta alacaksınız.

Lockwatch’ı kullanmaya başlamak için uygulamayı açın ve Uyarı e-postası gönder kaydırıcısını etkinleştirin. Uygulama, yukarıda belirtildiği gibi cihaz yöneticisi olarak ayarlamanızı isteyecektir. Mevcut bir e-posta adresinizin olduğundan emin olun, E-postalar alanına gönderilmelidir.

Bundan sonra, Kilit açma girişimlerinin sayısı’na basın ve e-posta gönderilmeden önce gereken bir, iki veya üç yanlış deneme arasından seçim yapın. Bunu ikiye ayarlamak kötü bir fikir değildir, bu yüzden kendi şifrenizi yanlış yazdığınızda yanlış pozitif e-posta alamazsınız. Ancak, hatayı 10 saniye içinde doğru şifreyi girerseniz Lockwatch bir e-posta göndermez.

Lockwatch birisini yakaladığında, e-posta mesajı çektiği fotoğrafı, telefonunuzun GPS konumunu ve alanın bir haritasını içerecektir. Cihazınızı bulmak için bunu umarız kullanabilir veya sadece kimin bakmaya çalıştığını öğrenebilirsiniz!

Lockwatch, Premium özelliklerini farklı bir sekmede tutar. Premium için bir kerelik 4 dolarlık ücret ödenmesi, SIM kart değişirse veya birisinin kilidini açmadan telefonunuzu kapatırsanız uyarılar almanızı sağlar. Ayrıca e-postada bir tane yerine üç fotoğraf ve bir de ses klibi alırsınız.

2.Third Eye

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Third Eye, Lockwatch’a benzer bir işlevi yerine getirir, ancak davetsiz misafirin fotoğraflarını e-posta yerine telefonunuzda iletir. Kurduktan sonra, düzgün çalışması için cihaz yöneticisine izin vermeniz gerekir.

Oradan, basit bir ana menü bulacaksınız. Davetsiz misafir algılamanın etkin olduğundan ve birinin içeri girmeye çalıştığı zaman uygulamanın bir resim çekeceğinden emin olun. Kilit açma girişimi sayısını bir ila beş arasında ayarlayabilirsiniz. Lockwatch’tan farklı olarak, Third Eye birkaç saniye içinde doğru şifreyi girseniz bile fotoğraf çekecektir.

Bu uygulama aynı zamanda biraz ekstra bilgi sağlar. Son Kilidi Açma Süresi, telefonunuzun en son ne zaman kullanıldığını bilmenizi sağlar ve Kilidi Açma günlüğü telefonunuzun kilidinin ne zaman açılacağı ile ilgili bir zaman çizelgesi sağlar. Zorla girmeye çalışan kişilerin fotoğraflarını görmek için Fotoğraf Günlüğü sekmesine kaydırın.

Üç noktalı Menü düğmesini genişletin ve birkaç seçenek ayarlamak için Ayarlar’ı seçin. Fotoğrafları nerede depolayacağını değiştirebilir ve Galeri’nizde görünmelerini engelleyebilirsiniz. Ayarlar ayrıca, Üçüncü Göz’ün bildirimlerini değiştirmenize izin verir. Varsayılan olarak, her açışınızda telefonunuzun en son ne zaman kilidi açıldığını gösterir, bu durum sinir bozucu olabilir.

Lockwatch hiç reklam yokken, Third Eye da bunlarla birlikte yüklenir. Sık sık, tam ekran reklamlara katlanmak zorunda kalacaksınız, bu da deneyimden uzaktır.

Davetsiz misafirlere e-postayla fotoğraf çekmek istemiyorsanız ve bunları cihazınızda bulundurmayı tercih ediyorsanız, Third Eye iyi bir seçenektir. Arkadaşlarınızın gözünü kamaştırarak yakalamak isteyen insanlar için uygundur, ancak telefonunuzda fotoğraf çekmek, telefonunuzu alan bir hırsızı yakalamanıza yardımcı olmaz. Lockwatch da size daha fazla bilgi sağlar.

3.CrookCatcher

Başka bir sağlam seçenek olan CrookCatcher, yeşil desenli çekici bir karanlık tema kullanıyor. Kılavuzlu kurulum, uygulamayı bir cihaz yöneticisi olarak ayarlamanıza ve gerekli izinleri vermenize yardımcı olur.

Bunu yaptıktan sonra, üç sekmeli basit bir arayüz bulacaksınız. Giriş sekmesi hizmeti devre dışı bırakmanıza ve bu konuda biraz daha fazla okumanıza izin verir. Sağ tarafta, davetsiz misafirlerin fotoğraflarını toplayan Fotoğraflar sekmesini göreceksiniz. Her resim, cihazınızın bulunduğu bir harita ile birlikte gelir; kesin koordinatları ve tahmini adresi görmek için konum sembolüne dokunun.

Seçenekleri ayarlamak için soldaki Ayarlar sekmesini kullanın. Denemeler sınırını bir ila beş arasında herhangi bir yere ayarlayabilirsiniz. Yine Lockwatch’dan farklı olarak, bir hatadan birkaç saniye sonra doğru şifreyi girseniz bile CrookCatcher devreye girecektir. Bunun altında e-posta ve cihaz bildirimlerini değiştirebilir, fotoğraf çekimi ve konum seçeneklerini değiştirebilir ve CrookCatcher fotoğraf çekerken bir uyarı mesajı gösterebilirsiniz.

Bu son özellik ve birkaç seçenek daha CrookCatcher Premium’u gerektiriyor. SIM değişikliklerini algılayan, uyarı e-postasının konusunu değiştiren ve daha fazlasını yapabilen bir kerelik 3 ABD doları tutarında ücretlendirmedir. Aynı zamanda, oldukça sinir bozucu olan uygulamadaki reklamları kaldırır. Third Eye gibi, bu uygulamada çalışırken tam ekran reklamlar yaygındır.

Genel olarak, CrookCatcher, yükseltme yaparsanız çok daha iyi olan ücretsiz bir seçenektir. Hem e-posta hem de cihaz uyarılarına sahip olma seçeneği çok hoş ve Üçüncü Göz’den daha fazla bilgi sağlıyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA