Ana Sayfa Destek Samsung One Connect Box Nedir? Ne İşe Yarar?

Samsung One Connect Box Nedir? Ne İşe Yarar?

0

Samsung’un kullanışlı bir aracı olan bu One Connect Box, hedeflenen kullanım satış ve kullanım oranına ulaşmış bir cihaz. Peki, Samsung One Connect nedir? Ne işe yarar?

Bu cihazda televizyonlardaki USB, HDMI, Ethernet, DVI vb. tüm portlar vardır ve cihaz, televizyonlarda bulunan HDMI, USB vb. girişlerinden birine bağlanır ve böylece duvara veya yüksek bir yere konumlandırılmış televizyondaki tüm portları Samsung One Connect portlar aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Yeni nesil televizyonlar, kullanım olarak da daha mantıklı olduğundan, duvarlara sabitleniyor ve bu sebeple sık kullandığımız ve ulaşmakta zorlandığımız televizyonumuz üzerindeki portların kullanmak kolay olmuyor malasef bulunmuyor. Bunun farkına varan Samsung, geliştirdikleri bu akıllı kutu ile, televizyonumuzdaki portlara erişim kolaylığı sağlıyor.

Samsung One Connect Box Nedir? Ne İşe Yarar?

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Peki bu akıllı kutu üzerinde kullanımlarımıza sunulan hangi girişler bulunuyor? sorusuna yanıt olarak Ks9500 suhd modelini baz alarak yanıt verirsek 4xHDMI, 2xUSB girişi bulunuyor. Optik Dijital Ses Çıkışı da bulunan akıllı kutuda aynı zamanda Çift Dijital Uydu Girişi ve Normal Uydu Girişi de bulunuyor .

One Connect Box’ın televizyon ile bağlantısı ise, kutusunda bulunan ve bu akıllı kutuya özel ara kablosu ile yapılıyor. Televizyonun arkasında bulunan One Connect girişine bu ara kabloyu takıyoruz ve ardından, televizyonumuzdan gelen bu kabloyu akıllı kutumuzun üzerinde bulunan One Connect soketine takıyoruz. Bağlantıları yaptıktan sonra, kutu üzerindeki tüm portları kullabiliriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA