Samsung Galaxy S23 Ultra Duyuruldu

Samsung, 2022 yılına Galaxy S22 ailesi ve S21 FE modelleriyle hızlı bir giriş yaparak ilk iki çeyrekte akıllı telefon dünyasında adını zirveye taşıdı. Bu gidişatı daha da büyütmek isteyen şirket, amiral gemisi serisi Galaxy S23 ailesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Serinin en önemli oyuncusu olan Galaxy S23 Ultra modelinin özellikleri sızıntı bilgiler ışığında şekilleniyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra, yılın en çok beklenen akıllı telefonlarından biri. Gün geçtikçe de model hakkında çeşitli söylentiler ortaya çıkıyor. Bunlardan birisi de Samsung’un amiral gemisi telefonu için kullanacağı yeni nesil kamera hakkında oldu. Yeni söylentilere göre Samsung, henüz duyurmadığı yeni bir kamerayı benimseyecek. Samsung Galaxy S23 Ultra Duyuruldu

Yeni Samsung Modeli Yüksek Megapiksel İle Gelicek

Aynı zamanda Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonu Galaxy S23 Ultra, merakla bekleniyor. Ancak piyasaya çıkmadan önce Galaxy S23 Ultra kamerası ile ilgili çeşitli tahmin var. Bu söylentiler arasında telefonun 200 Megapiksel‘lik bir kamera kullanabileceği yer alıyordu.

Söylentiler, ISOCELL HP1 ya da ISOCELL HP3 sensörünün kullanımıyla ilgiliydi. Ancak ISOCELL HP2 ortada yer almıyordu. Sızıntılarıyla bilinen Ice universe, Samsung’un gizemli sensörünün sözde ISOCELL HP2 olduğunu söyledi. ISOCELL HP1 ve HP3, 200 Megapiksel aileye sahip. Ancak HP2, şu anda Samsung’un kadrosunda yer almıyor.

Samsung Galaxy S23 Ultr Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy S23 Ulra özellikleri arasında geniş depolama alanına sahip olması yer alır. Süper hızlı şarj özelliğine sahip olan bu cihaz, konforlu ve pratik bir kullanım sunar. , İşlevsellik ve stilin harika bir birleşimi olan Samsung Galaxy S23 Ultra, birden fazla uygulama arasında kesintisiz geçiş sağlamak için geniş RAM seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda şarkı, oyun, video, fotoğraf ve daha fazlasını telefonda alan kısıtlaması konusunda endişelenmeden saklayabilmeniz için 128 GB dâhili depolamaya sahiptir. Samsung Galaxy S23 Ultra’daki çeşitli bağlantı seçeneklerinin WiFi, mobil bağlantı noktası, bluetooth 5G’yi desteklemektedir. Ayrıca Aynı zamanda bu akıllı telefonların sensör ivme ölçeri, yakınlık, pusula ve barometre içerebilir. Dinamik ve AMOLED ekran tipine sahip olan bu cihazda. Ayrıca Kapasitif dokunmatik ekran ve çoklu dokunma özellikleri bulunur. Ayrıca Samsung Galaxy S23 Ultra 5G cep telefonu 120 MP kamera, 16 GB RAM ve 7100 mAh pil ile üst düzey performans sunar.

ultra