Ana Sayfa Mobil Samsung, Akıllı Telefon İnovasyonunun Bir Sonraki Çağını Sunmaya Hazır

Samsung, Akıllı Telefon İnovasyonunun Bir Sonraki Çağını Sunmaya Hazır

0

Samsung, bir sonraki büyük Galaxy Unpacked etkinliğine hazırlanmakla meşgul. Yeni premium Galaxy cihazları 11 Ağustos’ta tanıtılacak. Takvim belirlendi ve artık iptal veya erteleme olmayacağına inanıyoruz. Bir dizi yeni ürün duyurulacak. Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Watch 4 serisi ve Galaxy Buds 2’yi bekliyoruz. Son birkaç aydır çok şey söylendi ve birkaç hafta içinde her şeyi doğrulayabiliriz.

Güney Koreli teknoloji devi şu anda en iyi katlanabilir telefon sağlayıcısı. Galaxy Z Fold serisi şimdi üçüncü neslinde ve yenisinin birçok yönden daha iyi olmasını bekleyebiliriz.

Teknoloji, pandemiye yanıt olarak geçtiğimiz yıl büyük ölçüde ilerledi. Tam özgürlük zor olsa da, teknoloji yardım etmek için orada. Çeşitli yenilikler ve icatlar tanıtıldı. İşbirlikleri açıklandı. Bunların çoğu, dünya yeni bir çağa girerken tüketicilere yardımcı oluyor.

Önümüzdeki ay Samsung , yeni “vizyoner” ve “amaçlı mobil teknolojiyi” sergileyecek. Yaklaşan Galaxy Z telefonlarının “akıllı telefon kategorisini yeniden şekillendirdiği ve deneyimlerinizi tamamen yeniden tasarladığı” söyleniyor .

Samsung, tüketicilere keşfetmeleri için alan sağlayan esnek teknolojilere duyulan ihtiyacı fark etti. Şirket, insanlar için neyin önemli olduğuna odaklanıyor ve açık, güvenli ve optimize edilmiş mobil çözümler sunmaya devam edecek.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

2021’in ikinci yarısında Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 lider olacak. SmartThings ve Samsung Health gibi Galaxy uygulamaları iyileştirildi. Galaxy cihazları ve Galaxy Saatler arasındaki bağlantı artık daha tutarlı.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Galaxy Z Fold2 bir telefonun ötesinde, sizlere üstün bir dönüşüm deneyimi sunuyor.  Bu sihir değil, mobil ürünler sektöründe yepyeni bir sayfa açıp geleceği şekillendirecek bir inovasyon hareketi.  İşte bu yepyeni teknolojiler, sizlere sürükleyici bir sinema deneyimi yaşamanız, üstün kullanılabilirlik ve rahatlığın keyfini çıkarmanız, çalışma saatlerinizi ve boş zamanlarınızı yeniden şekillendirmeniz için bir yol sunuyor.

Samsung, katlanabilir Galaxy Z serisi ile akıllı telefon inovasyonunda yeni bir sayfa açacak. Galaxy Z Fold daha çok yaratmak, bağlanmak ve çalışmak içindir. Galaxy Z Flip daha dayanıklı ve daha rafine bir tarza sahip. İkisi, Samsung’un çok yönlü mobil teknoloji talebine yanıtı.

Yeni bir S-Pen tanıtılacak. Katlanabilir cihazlar için tasarlanmış ilk üründür. Ayrıca Galaxy Note özelliklerinin daha fazla Galaxy cihazında bulunmasını bekleyebiliriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA