Bu yazımızda sizlere Roidmi Eve Plus robot süpürgenin başlıca özelliklerinden ve kurumundan bahsedeceğiz.

Günümüzde standart elektrikli süpürgelerin yerini almaya başlayan robot süpürgeler, gelişen teknolojileri ile sık sık karşımıza çıkıyor. Süpürge diyerek geçmeyelim. Bundan 30 yıl önce süpürge denilince insanların aklına gelenle bugünü kıyaslarsak üzerine nelerin konulduğunu fark edebiliriz. İnsanların hayatlarını kolaylaştırmak üzere elektronik cihazlarda yer almaya başlayan yapay zeka teknolojileri bir süpürge için de karşımıza çıkıyor.

Robot süpürgeler için bir çok kriter robot süpürge seçiminde etkin rol almaktadır. Özellikle kullanılan sensörler, akıllı teknolojiler ve pil kapasitesi seçim için önemlidir. Ayrıca vakum gücü gibi  temizlik performansını etkileyen faktörlerde etkendir. 32 bit 4 çekirdekli işlemci ile çalışan Roidmi Eve Plus, 2700 Pa vakum gücüyle çalışıyor. 250ml hacimli biyonik su tankıyla, 2 cm yüksekliğe kadar olan eşiklerden geçebiliyor. Ayrıca 5200mah lityum pil kapasitesi ile Roidmi Eve Plus dikkatleri üzerine toplamış durumdadır.

Roidmi Eve Plus Robot Süpürge Kurulumu

Ürünün kurulumu için öncelikle şarj ünitesini evinizde yerini değiştirmeyeceğinizi düşündüğünüz bir bölümüne yerleştiriniz. Şarj ünitesi sağdan ve soldan cihazın rahat hareket edebileceği kadar boş alan olmalıdır. Evinizde sürekli yeri sabit olmayan eşyalarınızı kaldırınız. Örnek vermek gerekirse terlik çanta vb eşyalarınızı ilk çalıştırma için kaldırınız. Böylece haritalandırmayı daha kısa sürede tamamlayacaktır. Robot süpürgenizi üniteye yerleştiriniz ve güç tuşu ile açınız.

Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından ROIDMI yazarak programı indiriniz.

11858 teknik destek

Roidmi Eve Plus Robot Supurge Kurulumu 1

Ülke Türkiye seçeneğini seçiniz.

Roidmi Eve Plus Robot Supurge Kurulumu 2

Mail hesabı ile üyelik oluşturunuz. Ardından mail adresinize gelen doğrulama kodu ile üyeliğinizi tamamlayınız.

Roidmi Eve Plus Robot Supurge Kurulumu 3

Oturum açtıktan sonra Cihaz Ekle butonunu seçiniz ve ROIDMI EVE cihazını seçiniz.

Roidmi Eve Plus Robot Supurge Kurulumu 4

Ardından cihazınızın güç ve spot tuşuna aynı anda basılı tutunuz. Bu işlem cihazın Wi-Fi sıfırlanma sesini ve göstergesinin yavaşça yanıp söndüğünü görene kadar yapınız. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde telefonunuzun ekranında Wi-Fi adını seçiyorsunuz. Wi-Fi şifresini yazabileceğiniz ekranda evinizdeki internet ağınıza giriş yapınız.

Roidmi Eve Plus Robot Supurge Kurulumu 5

Ağa bağlandıktan sonra ekranınızda cihazınızın ismini göreceksiniz. Telefonunuzun Wi-Fi sinden cihazının adını görerek bağlanın.

Roidmi Eve Plus Robot Supurge Kurulumu 6

Bağlandıktan sonra uygulama ekranına tekrar döndüğünüzde aşağıdaki resimdeki gibi kurulumun yapıldığını göreceksiniz.

Roidmi Eve Plus Robot Supurge Kurulumu 7

Kurulum tamamlandıktan sonra cihaza yeni bir isim belirleyerek Deneyimlemeye Başlayın yazısı ise çalıştırabilirsiniz.

Roidmi Eve Plus Robot Supurge Kurulumu 8