Pubg mobile büyük bir oyuncu kitlesi olan ve son zamanların en çok oyunları arasında sıralaması yerini en yüksek sıralarda tutan bir oyundur.  Mücadeleci formatı ve bireyselliği öne çıkarması sebebiyle çok fazla heyecan sağlaması oyun severlerin ilgisini bi hayli çekmektedir. Oyuncular hesaplarını geliştirmek ve oyunda ileri seviyelere çıkmak için çok fazla çaba harcadıkları gibi ücretli alımlar da yapmaktalar. Durum böyle olunca hesap daha değerli hale gelmektedir.

Kullanıcılar hesaplarına giriş yapabildikleri sürece yaşadıkları sorunu uygulama üzerinden bildirip çözüm sağlayabilmektedirler.

Fakat hesaba hiçbir şekilde giriş yapılamadığında kullanıcılar sorun yaşamaktadırlar. Bizde bu yazımızda sizlere hesabınıza hiç bir şekilde giriş yapamadığınız durumlarda sorununuzu nasıl çözebileceğiniz konusunda sizleri izleyeceğiniz yol hakkında bilgilendireceğiz.

Bilgisayarınızdan , telefonunuzdan veya tabletinizden bir internet tarayıcısı ( google chome,edge,mozilla,opera,safari vb.) açıyoruz. Açtığımız tarayıcının adres satırına https://pubgmobile.helpshift.com/a/pubg-mobile/?contact=1 bu adresi yazıp enterlıyoruz.  Karşınıza aşağıdaki görseldeki ekran gelecek.

pubg 1

Gelen ekran ingilizce fakat çeviri yapabilmektesiniz. Ekranda sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız gerekli. Sorun açıklaması istediği bölümünde sorunuzu detaylı ve anlaşılır bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Yaşadığınız sorunla ilgili eğer ekran görüntünüz varsa dosya seç bölümünden eklerseniz sorun çözüm aşamasında daha kolay çözüm sağlanabilecektir.

Bu tür tüm platformlar gibi Pubg Mobile de size geri dönüşü mail olarak sağlamaktadır. Bildirimi oluştururken muhakkak aktif kullandığınız bir mail adresi yazmalısınız. İncelemeler sağlanıp tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sorun bildirimi oluşturduktan sonra mailinizi takip etmeniz yeterli olacaktır.