Bir bölüm kamera, bir bölüm yazıcı ve yüzde 100 eğlence; Polaroid Snap Touch en iyi anlık kameralardan biridir ve anında filmin keyfini 21. yüzyıla taşır. Elbette Ansel Adams kalitesindeki fotoğrafları Polaroid Snap’ten çıkarmayacaksınız, ancak 13 MP sensörü ile yaptığı görüntüler para için kötü değil. Snap Touch, fotoğraflarınızı önizlemenizi sağlayan 3,5 inç LCD dokunmatik ekrana sahiptir ve üç renk modu vardır – siyah beyaz, renkli ve eski sepya. Kamera ayrıca 1080p ve 720p video kaydeder.

Screenshot 4 1

Ürün Özellikleri.

Megapiksel: 13-MP | Objektif Türü: 25mm | ISO Aralığı: n / a | Görüntü Sabitleme: hayır | Video (Maks Çözünürlük): 1080p | Çekim Hızı: n / a | Ekran: 3,5 inç dokunmatik ekran | Kablosuz: yok | Pil Ömrü: yok | Boyut / Ağırlık: 4 x 3 x 1 inç / 12 ons

Snap Touch’ta yerleşik bir Zink yazıcı bulunduğundan, fotoğraflarınızın basılı kopyasını bir dakika içinde alabilirsiniz. Diğer birçok anlık kameradan farklı olarak, Snap Touch hangi fotoğrafları bastırmak istediğinizi seçmenize izin verir, bu da kötü bir çekim yaparsanız boşa kağıttan size para kazandırır. Polaroid Snap Touch’ın ayrıca 32GB’lık bir hafıza kartı yuvası var, böylece kamera fotoğraflarınızın dijital kopyalarını da kaydederek sosyal medyada paylaşmanıza izin veriyor. 

Kamera akıllı telefonunuzla Bluetooth üzerinden eşleşebilir ve metin, kenarlıklar, emojiler ve çıkartmalar gibi ek fotoğraf seçenekleri sunan bir uygulamaya (iOS ve Android) sahiptir. Uygulamayı Bluetooth ile fotoğraf makinesine bağlandığında akıllı telefonunuzdan çekilen görüntüleri basmak için de kullanabilirsiniz. 

Polaroid Snap Touch kamera eğlenceli ve kolay çekip basmayı ve paylaşmayı kolaylaştırıyor. Dahili yazıcısı, yapışkanla desteklenen kağıda yüksek kaliteli, tam renkli fotoğraflar ile yerinde paylaşmanızı sağlar. En iyisi, uğraşacak mürekkep veya toner kartuşu yok. Hemen veya daha sonra basmayı seçebilirsiniz. Anı yüksek tanımlı videoda de yakalayabilirsiniz.  Filtreler ve dijital etiketlerle özelleştirin. Bluetooth bağlantısı, daha fazla düzenleme özelliği için Polaroid baskı uygulamasına bağlanmanızı sağlar.

Entegre ZINK yazıcı, mürekkep kartuşları, şeritler veya toner olmadan tam renkli, lekeye dayanıklı 2×3 inçlik bir görüntü yakalandığında otomatik olarak basmanızı sağlar. Polaroid Snap yazdırırken bile yeni görüntüler çekebilirsiniz.

Screenshot 5 1

Dağınık mürekkeplere, tonerlere ve şeritlere elveda deyin ve Polaroid tarafından Snap Touch Anında Baskı Kamerasıyla sıfır güçlüğüne merhaba deyin. Bu dijital küçük merak, akıllı dokunmatik ekranlı LCD ekran, Bluetooth bağlantısı, özel olarak tasarlanmış akıllı telefon uygulaması ve teknolojide uzman fotoğraf sanatçılarını tatmin edecek diğer özellikler içeriyor. 3,5 inç vizör, çarpıcı fotoğraflar, yüksek özünürlüklü video ve dahili bir selfie ayna ile bile kendi portrenizin çekilmesine yardımcı olur Diğer yararlı ayarlar arasında otomatik zamanlayıcı, Photobooth ve Flaş modu bulunmaktadır. Hepsinden önemlisi, Zink Zero teknolojisi Polaroid’in benzersiz yapışkanla desteklenmiş 3 “x5” kağıdı ile yerinde baskı yapın.Sadece en sevdiğiniz kamera rengini seçin, güçlü lityum iyon pilini şarj edin ve tıklayarak alın