Pinterest de pano veya profil nasıl paylaşılır, aşağıda ki adımları izleyebilirsiniz.

Paylaşım, herhangi bir uygulamada, özellikle sosyal medya uygulamalarında önemli bir özelliktir. Metin, resim ve video alışverişinde bulunarak meslektaşlarımızla fikir ve eğlence paylaşıyoruz. Pinterest aslında bir yaratıcı gönderiler merkezi olduğundan, platform aracılığıyla bir şeyleri nasıl paylaşacağınızı bilmek son derece önemlidir.

Örneğin, bir Pinterest panosunda işbirliği yaparken , paylaşmak, bir Pinterest kişisiyle beyin fırtınası yapmak için çok önemli bir yol haline gelir. Ayrıca, bir gönderiyi göstermek istediğiniz arkadaşlarınız platformda olmadığında harici paylaşım yararlı olur.

Paylaşılan özelliğin rolünü kabul eden Pinterest, Pinterest kişilerinizle bir şeyler paylaşmanızı gerçekten kolaylaştırdı. Bunun yanı sıra, bunları doğrudan uygulamadan üçüncü taraf hesaplarınızda bile paylaşabilirsiniz. Bu yazıda, bu yaklaşımların her ikisinden de bahsettik.

Pinterest kullanıcısı ile uygulamalarda paylaşma adımları

Sıralama zamanla değişime gitmesi olasılığı yüksek. Eklemek istediklerinizi bizlere yorumlar iletmenizi rica ediyoruz.

Mobilde:

1.İstediğiniz pin veya profile gidin ve Paylaş düğmesine dokunun. Bir pano paylaşmak isteyen kullanıcılar panoyu açar, sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunup “Panoyu paylaş”ı seçer.

Pinterest de Pano veya Profil Nasıl Paylaşılır

2. a) Ardından, arkadaş listesinde yatay olarak ilerleyin ve gönderiyi göndermek istediğiniz Pinterest arkadaşınıza dokunun (ayrıca, “göndermeyi iptal etmek” için tekrar dokunabilirsiniz). Alternatif olarak, büyüteç simgesine tıklayın. Listeden kişilerinizi ararsınız “Gönder”e dokunun.

b) Üçüncü taraf uygulamalarda paylaşmak için alttaki simgeleri yatay olarak kaydırın ve istediğiniz uygulamayı seçin. Bunu yapmak, pini seçilen uygulamada kolayca paylaşabileceğiniz yerden açacaktır.

Pinterest de Pano veya Profil Nasıl Paylaşılır

İnternette:

1.Tercih ettiğiniz pini veya profili açın ve Paylaş düğmesine tıklayın. Pano olması durumunda, panoyu açın ve “…” simgesine tıklayın, ardından “Paylaş”ı seçin.

Pinterest Profil Nasıl Paylaşılır

2. (a) Pini başka bir uygulamada paylaşmak için “Paylaş” altından istediğiniz seçeneği belirleyin.

Ekran goruntusu 2022 12 06 104321

(b) PIN’i bir Pinterest kişisine göndermek istiyorsanız, “Pinterest’te Gönder” altındaki seçeneklerden istediğiniz kişiyi seçin. Alternatif olarak, kişileriniz arasında arama yapmak için büyüteç simgesine tıklayın. Bu, bir alıcı arayabileceğiniz ve ekleyebileceğiniz bir pencere öğesi açacaktır. Bu yapıldıktan sonra, kırmızı gönder düğmesine tıklayın.

Bunlar, Pinterest’in kullanıcıların birbirleriyle ortak ilgi alanlarına göre içerik paylaşmalarına olanak sağladığı farklı yöntemlerdir. Devam edin ve bu vazgeçilmez sosyal özellikten en iyi şekilde yararlanın.
Pinterest de pano veya profil nasıl paylaşılır, makalemiz umarım yarar’ lı olmuştur.