PUBG (PlayerUnknown’s Battleground), her gün milyonlarca oyuncu tarafından oynanan popüler bir çevrimiçi shooter oyunudur. Oyun yıllar içinde geliştirilmiş bir mobil versiyonla gelişti.

Bu nedenle, mobil versiyon PC versiyonuna neredeyse benzer özellikler verdiği için yüksek oranda derecelendirilmiştir.

Kontroller küçük bir ekrana yerleştirildiği için, oyuncunun pozisyonunu ayarlarken silahını ateşlemek gibi bazı istenmeyen eylemler meydana gelebilir. Diğer bir dezavantaj, oyunun telefonunuzun pilini büyük ölçüde boşalmasıdır.

Mobil oyununuzu Windows PC’niz gibi daha iyi bir cihazda simüle edebiliyorsanız kesinlikle daha iyi olur. Bir emülatör kullanıyorsanız bu mümkündür, Android için kullanılabilen birkaç emülatör vardır.

Bununla birlikte, bu emülatörlerin birçoğu sınırlamalarla birlikte gelir ve bazı oyun ve uygulamalarla uyumlu olmayabilir. Bu, yükledikten sonra bazı teknik sorunlar yaşayabileceğiniz anlamına gelir.

Çoğu durumda, öykünücüyü başlatma sorunları, siyah ekran sorunları, oyun donmaları vb. Devam etmek kendi sorumluluğunuzdadır.

Ayrıca, Windows bilgisayarınızı güncellemeyi, GPU ve CPU hogging uygulamalarını devre dışı bırakmayı ve programı başlatmayı ve bilgisayarınızı önyüklemeyi unutmayınız. Bu hızlı ipuçları, oyun böcekleriyle karşılaşma şansınızı azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Windows PC’nizde PUBG Mobile’ı Taklit Edin

Bluestacks , milyonlarca kullanıcısı olan en popüler Android emülatörüdür. Ancak, son sürümleri hakkında kaliteli ve güvenilir hizmet vermesine rağmen birçok şikayet olmuştur.

Emülatör, bir Android tabletin arayüzünü taklit eden kolay erişim için geliştirilmiştir.

Bu arada, PUGB Mobile için bu emülatör hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde geliyor. Bununla birlikte, ücretsiz sürüm reklamlarla doludur, ancak premium sürümde reklamsız bir deneyim yaşarsınız.

Bluestacks, PUBG Mobile oyununuzu sorunsuz bir şekilde çalıştırır. Farklı gamepad özelliklerinin entegrasyonunu sağladığı için gamepad seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Ayrıca, uygulamaları ve oyunları indirebilir veya bağımsız APK dosyalarını yükleyebilirsiniz. Emülatör oyunlara ve uygulamalara en büyük uyumluluğa sahiptir.

Son olarak, Bluestacks, Windows işletim sistemi ile uyumlu mükemmel bir emülatör; bu nedenle, özellikle PUGB olmak üzere çok sayıda oyunu çalıştırma konusunda size bir avantaj sağlar.

NoxPlayer

PC için en iyi PUBG Mobil emülatörü nedir 2

Bu, şu anda mevcut olan PUGB Mobile için en iyi emülatörlerden biridir. Bu yazılım PC’nizdeki Play Store dışında indirilen uygulamaları yüklemenizi sağlar.

PC gamepad’inizi kullanarak PUBG oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Emülatör, Android işlevlerini gerçekleştirmek için tuşları veya düğmeleri eşleştirmenize de olanak sağlar.

Ayrıca, bu yazılım ağırlıklı olarak oyun oynamak için geliştirilen Android’in hisse senedi versiyonunu kullanır. Bu, birçok insanın oyun oynamak için emülatör kullanması nedeniyle beklenmelidir.

Ayrıca çeşitli uygulamaları da yükleyebilirsiniz. Emülatör, serin olan kullanımı ücretsizdir.

Ekran görüntüsü ve video kaydı seçenekleri gibi birçok ekstra özellik de vardır. Bu özellikler, pencerenin sağ ucundaki araç çubuğundan bulunabilir.

Dolayısıyla, NoxPlayer6, hızlı oyun oynama ve gamepad özelliklerine sahip olduğunuzda PUBG Mobile için kullanılması önerilen bir emülatördür.

PC için en iyi PUBG Mobil emülatörü nedir 3
Nox Oyuncu 6
  • Windows uyumlu
  • Gamepad / klavyeyi destekler
  • x86 ve AMD uyumlu

Memu Play

PC için en iyi PUBG Mobil emülatörü nedir 4

Memu Emulator popüler olmayı başaran birkaç yeni emülatörden biridir. Emülatör, PC’de oynanışı kolaylaştıran geniş özellikleri ile popülerdir.

Emülatör, PC’niz için sanallaştırmayı etkinleştirebilir ve ayrıca entegre ve özel grafikler için mükemmel performans sağlar.

Ek olarak, Memu, PUBG Mobile oyun ihtiyaçlarınız için özelleştirilebilecek çok sayıda klavye haritalama özelliğine sahiptir.

Emülatör, APK dosyalarının oyun deposundan yüklenmesini veya APK uygulamasını veya emülatör penceresindeki oyunları kopyalamasını sağlar.

Ayrıca, Memu emülatöründe PUGB kullanıcıları için iyi bir seçim yapan başka genişletilmiş özellikler de var.

Memu’yu İndir

Tencent Gaming Buddy

PC için en iyi PUBG Mobil emülatörü nedir 5

Bu, Windows PC’lerde PUBG Mobile için en iyi emülatörlerden biridir. Bu emülatör, PUBG Mobile için özel olarak geliştirilmiştir.

Tencent-PUGB oyun yayıncısına göre, emülatör, oyuncuların mobil cihazlardaki dokunmatik ekran kontrolleriyle ilgili şikayetleri sonucunda geliştirilmiştir.

Bu arada, Tencent Buddy, oyunu geliştirmek için tamamen optimize edilmiş kontrollerle PC’nizde PUBG oynamanızı sağlar.

Bu emülatörün ana yararı, PUBG kontrollerinin tuş takımınıza ve farenize uygun şekilde eşlenmesidir.

Sizin için en uygun olan çeşitli düzenler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, klavye kontrolünden fare kontrolüne kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Ek olarak, bu yazılım harika sistem kaynaklarını kullanır; Bununla birlikte, mükemmel grafiklerle kaliteli oyun kare hızına sahip olursunuz.

Bu nedenle, öykünücüyü düşük kaliteli bilgisayarlarda kullanırken grafik ayarlarınızı düşürmeniz gerekebilir.

Tencent Gaming Buddy, mükemmel özelliklere sahip PUBG mobil cihazına özel önem verdiği için mükemmel bir emülatördür.

Tencent Gaming Buddy indirin

Apowersoft Android Recorder

PC için en iyi PUBG Mobil emülatörü nedir 6

Apowersoft Android Recorder, Android ekranınızı PC’nize aktaran / yayınlayan bir yazılımdır. Böylece, ekran etkinliklerinizi PC’nizde gerçek zamanlı olarak yayınlayabilirsiniz.

PUGB’un sorunsuz şekilde çalıştığı sorunların olduğu diğer emülatörlerden farklı olarak daha iyi bir oyun deneyimi yaşayacağınız için PUBG için bu iyi bir şey.

Ayrıca, ekran görüntüsü ve ekran kaydedici gibi özellikler var; bu, ekran görüntüsünü almanızı ve oyununuzu Windows PC’nize kaydetmenizi sağlar.

Apowersoft Android Recorder İndirin

Sonuç olarak, yukarıda bahsettiğimiz öykünücüler PUGB Mobil oynanışı için geçerlidir.

Yukarıda listelenen tüm öykünücüler kendi güçlü noktaları ile birlikte gelir.

Örneğin, düşük kaliteli bir bilgisayarınız varsa, Tencent’i yüklemelisiniz. Ancak, mümkün olan en hızlı öykünme deneyimi olmayacağını unutmayın.

Öte yandan, gecikmeden bir PUBG Mobile deneyiminin keyfini çıkarmak istiyorsanız, Nox’u yüklemelisiniz.

PUBG ihtiyaçlarınız için kullandığınız emülatör hakkında sizden geri bildirim almak isteriz. Aşağıdaki yorum yapmaktan çekinmeyin.

1 Yorum

  1. Merhaba pubg yönetimi kullanmakta oldugum 5261279387 id numarali karakterime kimligi belirsiz kisiler tarafindan telefon numarasi ekledin o telefon numarasinin kaldirilmasini istiyorum karakterin yasal sahibi olaraktan benim bu istegimi lütfen yarcimdi olunuz
    Ben 4 yillik aktif kullaniciyim 30 bin tl den fazla para yatirdim bütün banka dekontlarim mevcut lütfen bana yardimci olun