Ana Sayfa Yazılım PC İçin En İyi Örgü Tasarım Yazılımı

PC İçin En İyi Örgü Tasarım Yazılımı [2020 Kılavuzu]

0
Windows 10 örgü tasarım yazılımının yazılması, en iyilerden bazılarının yanında yer alması gerekiyor.

Gözden geçiren asla zorluklardan kaçınmayacak, bu yüzden bir çok araştırmadan sonra, bugün piyasadaki en iyi örgü tasarım yazılımlarından   beşini seçeceğim.

PC için örgü tasarım yazılımı

Knit Design Studio “Örgü Tasarım Stüdyosu”

Knit Design Studio, hepiniz meraklı örgüleriniz için harika bir yazılımdır. Burada bulunan birçok örgü tasarımı yazılımı gibi, birçok olağan ve alışılmadık örgü işlemleri için grafikler oluşturabilir. Bununla birlikte, dantel desenlerini ve kablolarını grafiklemek için de kullanılabilir.

İşiniz bittiğinde, tüm işlemleri içeren bir grafiğiniz olacak, ayrıca projenizi tamamlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz özel talimatları da ekleyebilirsiniz. Ve tabii ki, tüm grafiklerinizi ileride kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

İndirilen programa dahil olan programın nasıl kullanılacağını anlamanıza yardımcı olacak çok hoş bir yardım dosyası seti de bulunmaktadır.

Bonus olarak, bu ücretsiz bir programdır, böylece sizin için uygun olmayacağı ortaya çıkarsa, hiç para boşa harcamadığınızı bilerek indirebilirsiniz.

SweaterMaker

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Öncelikle, SweaterMaker, makine örgülerine yönelik bir programdır, bu yüzden annem gibiyseniz ve tüm örgülerinizi elle yaparsanız, bu sizin için değildir. Ancak, kazaklarınızı örmek için grafikleri kullanabilirsiniz, ancak bu garantili değildir. Ayrıca, bu ücretli bir programdır, eğer bir el örgüsüyseniz, bu muhtemelen sizin için değildir.

Ayrıca, SweaterMaker tabloları yazdırırken ve örme makinenize otururken kullandığınızda en iyi şekilde çalışır. Yazıcınız yoksa, bir tane almayı düşünmeniz gerekir. Yazıcılar artık pahalı değil (hala mürekkep olmasına rağmen), ancak yine de dikkate değer bir şey.

SweaterMaker, bir tabletiniz varsa, bir tableti kullanabileceğinizi söylüyor, ama bana biraz yürekten geliyordu, bu yüzden iyi bir uzlaşma olduğunu sanmıyorum.

Bu, bir örme makineniz, yazıcınız varsa ve programı indirmek için 39 ABD doları ödeyebileceğinizden, iyi bir programdır. Hayattaki her şey gibi, ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz ve bu da buna değer.

Knitting Wizard “Örgü sihirbazı”

Knitting Wizard sistemlerinden tasarımlarınızı elle grafik kağıdına aktarırken hata yapma sıkıntısı çekmeden mükemmel grafikler oluşturmanıza yardımcı olur.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Örgü Sihirbazının sağladıkları:

  • dikiş ve satır sayısını kontrol eder
  • istediğiniz kağıt boyutundan birini seçin veya kendi boyutta kağıdınızı oluşturun
  • İsterseniz satır ve dikiş numaralarını yazdırın
  • İşaret çizgileri çizerek diyagramların okunmasını kolaylaştırın
  • çizelgeleri PDF olarak kaydedin ve istediğiniz zaman yazdırın.

Yukarıdaki SweaterMaker gibi, bu da ücretli bir programdır. SweaterMaker’ın aksine, görebildiğim kadarıyla para iade garantisi yok. Ancak, satın almadan önce deneyebilirsiniz, bu nedenle, aradığınız programın türü olup olmadığını görmek için yaptığınızdan emin olun

KnitBird

Bu derlemedeki son yazılım parçası KnitBird’den geliyor ve 59 dolar fiyatıyla geliyor ve ikinci en pahalı örgü tasarım yazılımımız oldu. Ayrıca Adobe Air üzerine kuruludur, bu nedenle Windows PC veya Mac’inizin bir önemi yoktur; her ikisinde de eşit derecede iyi çalışacaktır.

Her ne kadar web sitesi şu ana kadar gördüğümüz diğerlerinden çok daha çekici olsa da, kesin bir içerik eksikliği var. Örgü tasarım yazılımı diğerleriyle aynı şekilde görünüyor, ancak bize yaptıklarını nasıl yapacağımızı söyleyecek fazla bilgi yok.

Elbette programa dahil edilmiş talimatlar var, ancak talimatları web sitesine de koymak hiç çaba sarf etmeyecek ve daha fazla insanın indirmesini teşvik edebilir.

EnvisioKnit

Son olarak, son teklifimiz EnvisioKnit’ten geliyor ve bu listedeki en gelişmiş yazılım olduğundan şüphesiz. KnitBird gibi, örgü tasarım yazılımını kullanmanız için gereken her şeyi içeren çok hoş bir web sitesine de sahip.

Her ne kadar ana menüde ‘Videolar’ sekmesini görmek için oldukça heyecanlı olmasına rağmen, sadece bir video olduğunu görmek beni hayal kırıklığına uğrattı.

Ancak, dediğim gibi, bu program geri kalanından çok daha fazlasını yapıyor ve bunun fiyatın adil bir yansıması olduğunu düşünüyorum. Tasarımlarınız için hangi renklerin en iyi şekilde çalıştığını görmenin bir yolu dahil, oynayabileceğiniz çok sayıda seçenek var. Ayrıca seçenek satın almadan önce bir deneyin ve büyük bir bonus olan özel destek.

Dürüst olmak zorundayım, bu ödev bana verildiğinde, bu konuda biraz ‘meh’ oldum. Görünüşe göre, düşündüğümden çok daha ilginçti. Örme tasarım yazılımının olduğu kadar popüler olacağına kim inanırdı? Yapmadığımı biliyorum.

Bunu söylerken, sadece beş örgü tasarım yazılımı programı dahil ettim ve bu beşini yalnızca ne kadar iyi olduklarına değil aynı zamanda çok çeşitli bütçelere göre de seçtim.

Neyse, umarım bu incelemeyi okumaktan zevk alırsın. Örgü tasarım yazılımı meraklısıysanız ve yukarıdakilerin herhangi biri hakkında bazı düşünceleriniz varsa, lütfen bize yorumlarda bildirin.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA