Ana Sayfa Haberler Online Müzik Platformu Spotify

Online Müzik Platformu Spotify

0

Spotify ile telefon,tablet ve bilgisayar gibi ortamların hepsinden ücretsiz müzik dinlemek mümkündür. Kullanıma başlamak için “Kaydol” butonuna basarak kayıt işlemi gerçekletirmek gerekmektedir.

spotify1

Kaydol ekranında belirtilen bilgileri doldurarak yada facebook hesabınızı kullanarak zahmetsizce kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

spotify2

Kayıt işlemi yapıldıktan sonra karşınıza çalma listeleri ekranı gelir. Spotify tarafından hazırlanmış listeleri dinleyebilir yada kendi listelerinizi aluşturabilirsiniz.

spotify3

Albüm, sanatçı ve şarkı kategorilerinde de ayrı ayrı sıralama yapmak mümkündür. Çalma listelerine eklediğiniz yada takibe aldığınız sanaçılara ait albümler ve şarkılar bu alanda alfabetik olarak sıralanır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

spotify4

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Spotify çalma ekranında önceki yada sonraki parçaya geçebilir, karışık ve listeyi tekrar çalma özelliğini kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanımda sadece sonraki parçaya atlama butonu bulunur ve günde 6 defa parça değiştirme imkanı sunar.

spotify5

Seçenekler ekranında arama bölümü, güncel parçalar keşfetmek için gözat, harketler bölümünden takip ettiğiniz sanatçıların yayınladıkları yeni parçaları görebilirsiniz.

Radyo bölümünden seçtiğiniz tarza göre radyo dinleyebilir, Müziklerin bölümünden oluşturduğunuz listeleri seçip dinleyebilirsiniz.

spotify6

Ayarlar bölümünden gizli oturum, facebook eşitleme, dinlenen ve cihaza kaydedilen müziklerin kalite seçimlerini ayarlama imkanı da vardır. Mobil hat üzerinden veri tasarrufu sağlayabilmek için çevrim dışı modunda dinlenecek seçilmiş şarkılar için yüksek kalite parçaları sadece wifi bağlantısı varken indirmesi gibi ayarları yapabilirsiniz. Ekolayzer ayarı yapıp otorum işlemlerinizi de ayarlar menüsünden yapabilirsiniz.

spotify7

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA