Netflix, dizi ve film akışı söz konusu olduğunda baskın uygulama olsa da, oyun dünyasında hala yeni bir oyuncu. Ancak birkaç oyuna yatırım yaptıkları ve portföyüne giderek özen gösteriyorlar. Netflix Portföyüne üç oyun daha ekliyor

Üç yeni oyun artık Netflix aboneleri için ücretsiz ve minigolf, domino ve Candy Crush benzeri oyunlarla ilgileniyorsanız. Bunlar ücretsiz olduğu için denemek isteyebileceğiniz bir şey.

netflix resim 1

Android Police , tabii ki Netflix abonesi olduğunuz sürece, bu üç yeni oyunun reklamsız ve uygulama içi satın alımlardan ücretsiz olarak sunulduğunu bildiriyor . Muhtemelen Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz birçok benzer oyun vardır, ancak Netflix için zaten aylık bir ücret ödüyorsanız, onları diğer oyunlarla birlikte deneyebilirsiniz. kütüphane.

Üç yeni oyun:

Dominoes Café , Knittens ve Wonderputt Forever.

Oyunlar daha çok telefonlarında vakit geçirmek isteyen kişiler içindir. Netflix Portföyüne üç oyun daha ekliyor.

Filmde ülkeleri yerine kendileri için çalışan bir grup Amerikan özel kuvvetler askerinin hikayeleri anlatılıyor. Güney Amerikalı bir uyuşturucu kartelinden milyonlarca dolar çalmaya çalışan bir film. Ana kahramanları ise işlerin yoldan çıkmasının ardından hayatta kalmak için mücadele etmeye çalışan savaşçılar.

Wonderputt Forever ise tamamen dijital mini golf dünyasıyla ilgili. Şirin bir şekilde adlandırılan Knittens, Candy Crush ve tüm bu yıldırım oyunlarına benzeyen, sıradan kalabalık. Oldukça popüler olan yavru kedi ve örgü içeren bir maç üç oyunudur.

netflix resim 2

Netflix, geçtiğimiz aylarda test etmelerine rağmen, oyun programını küresel olarak daha geçen ay başlattı. Oyunlara ücretsiz olarak erişmek için ihtiyacınız olan tek şey bir Netflix aboneliğidir.

Netflix, filmi ödül ve prestij için kısıtlı ölçekte de olsa sinemalarda da gösterime sokacak. Proje Netflix’e gelmeden önce farklı yapım süreçlerinin önünden de geçmişti.

Yine de oyunları Google Play Store’dan indirmeniz gerekecek. Ancak ülkenizde mevcutsa, mevcut tüm oyunları Netflix mobil uygulamasında da görebilirsiniz. Konsol veya PC oyuncuları mevcut oyunlarla ilgilenmeyebilir, ancak yine de denemeye değer bazı oyunlar var. Netflix Portföyüne üç oyun daha ekliyor

Dominoes Café, Knittens ve Wonderputt Forever artık Google Play Store’da ücretsiz olarak mevcut. Bunları oynatabilmek için Netflix hesabınızda oturum açmanız gerekir.