Netflix Hesap ürünün artık çok pahalı olduğuna karar verdiyseniz, onlara kapıyı nasıl göstereceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Netflixin dünya genelinde fiyatları yükselttiği haberiyle şu an canınız sıkılmış olabilir ve Netflix hesap aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Çok kolay ve hangi cihazı kullandığınızdan bağımsız olarak size nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Ancak, hesabınızı paylaşırsanız, muhtemelen Netflix şifrenizi de değiştirmenizin iyi olacağını unutmamalısınız , böylece paylaştığınız kişi aboneliğinizi yeniden başlatmaz.

Bu birçok insan için muhtemelen açık olsa da, yine de söylemeliyiz. Netflix hesabınızdan çıkış yapmanız veya Netflix uygulamasını telefonunuzdan silmeniz hesap aboneliğinizi iptal etmez. Bunu yapmanın tek yolu aşağıdaki yöntemlerden biridir.

 

Netflix hesap aboneliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz (masaüstü)

Netflix aboneliğinizi masaüstünden iptal etmek için https://www.netflix.com/cancelplan adresine gidin. Göreceğin şey bu.

Ekran Resmi 2022 04 30 16.03.38

Şu anda Netflix, Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Card Blast, Teeter Up ve daha fazlasını içeren bir dizi oyun sunuyor. Soru şu ki, onları oynuyor musun? daha ucuz bir plana geçmek oyun oynama fikri sizi heyecanlandırıyor mu? Platformu sizin için daha çekici kılıyor mu? Aşağıdaki anketimize katılın ve bize yorum bölümünde Netflix’in oyun atılımı hakkında ne düşündüğünüzü söyleyin.

Ancak, planınızı eski sürüme geçirmek istemediğinizden eminseniz ve ayrılmaya hazırsanız, mavi İptal İşlemini Bitir kutusunu tıkladığınızda, geçerli fatura döneminizin sonunda her şey durdurulacaktır. Mevcut fatura döneminizin ne zaman sona erdiğini öğrenmek için hesap sayfanıza gidin ve Üyelik ve Faturalandırma bölümüne bakın.

Netflix hesap aboneliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz (Android)

1-Android uygulamanıza gidin ve sağ üst köşedeki profil simgenize dokunun. Bu sizi profilinize götürecektir. Aşağı kaydırın ve Hesap üzerine dokunun .

Ekran Resmi 2022 04 30 16.05.13

2-İptal işlemini tamamlamak için şimdi mobil tarayıcınızdaki hesabınıza yönlendirileceksiniz. Yukarıda özetlenen masaüstü yöntemiyle aynı sayfa ve işlemdir.

Ekran Resmi 2022 04 30 16.05.40 1

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

 

Netflix hesap aboneliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz (iPhone)

1-iPhone uygulamasını kullanıyorsanız, sağ üst köşedeki profil simgenize dokunun. Ancak hemen, hesabınıza erişmek için Netflix’in web sürümüne gitmeniz gerektiğini söyleyecektir.

2-Yani ya mobil tarayıcınızı açın ve Netflix’e bu şekilde erişin ya da bir masaüstü cihaz kullanın.

Netflix hesap aboneliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz (iTunes)

Netflix hesabınız için Apple üzerinden ödeme yapmak mümkündür ve bu abonelerden biriyseniz, bu şekilde iptal edebilirsiniz. iTunes teknik olarak artık Mac için mevcut olmadığından, bunu iOS aygıtınız aracılığıyla yapmak daha iyidir.

1-iOS App Store’a gidin ve profil resminize dokunun.

2-Sonraki sayfada, aktif aboneliklerinizin bir listesini bulacaksınız. Netflix’i seçin ve iptal etmek için düğmeye dokunun.