Lydsto S1 Robot Süpürge Kurulumu

Bu yazımızda sizleri Lydsto S1 robot süpürge kurulumu ve teknik özellikleri hakkında bilgilendiriyoruz.

Robot süpürge hayatımıza kısa bir süre önce girmesine rağmen bir çok evde yerini aldı. Ayrıca bir çok marka da kendi robot süpürgesinin üretimini yapıyor. Böylece robot süpürge almak için model konusunda bizlere çok fazla seçenek sunuyorlar. Evinizin genişliği, oda sayısı robot süpürgenin sarj kapasitesi ve emiş gücü gibi bir çok değerlendirmemiz gereken etken bulunmaktadır.

Eğer evinizde kapı eşikleri çok yüksekse robot süpürgeyle başınız belaya girebilir. Zira robot süpürgeler genel olarak 1-2 cm yükseklikten geçebilmektedir. Bunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Teknik Özellikler

Ağırlık (kg): 7,8
Aşılabilir Engel: 20 mm
Çalışma Modu Sayısı: 5
Çalışma Süresi: 180 dk
Derinlik: 98 mm
EPA/HEPA Filtre: Var
Kullanım Alanı: Sert Zemin
Pil Tipi: Li-ion
Ses Seviyesi (dB): 50
Siklon Filtre: Var
Su Tankı Kapasitesi (L): 0.35 lt
Şarj Süresi: 3 Saat
Toz Kapasitesi 0.35 lt

Lydsto S1 Robot Süpürge Kurulumu

Geniş kapasiteli sızdırmaz toz torbası sayesinde düzenli olarak toz boşaltmanıza gerek kalmayacaktır. Ana ünite 4*12MW ultraviyole antiseptik ışık sayesinde oluşabilecek bakteri ve kokuları engelliyor. Ayrıca yerleşik bir 0,05 PPM ozon sterilizasyon modülüne sahiptir.

Lydsto S1 Robot Süpürge Kurulumu

Robotun kurulumu için öncelikle istasyonu duvar dibine yerleştiriniz. Ayrıca ünitenin yerini değiştirmeyeceğinizi düşündüğünüz bir bölümüne yerleştiriniz.

Yaklaşık 3 saat sarj olmasını bekleyiniz. Ayrıca ilk çalıştırmada haritalandırma yapacağından evinizde temizlik yapılacak odaların kapısını açınız. Evinizde eşya dağınıklığı varsa terlik oyuncak vb kaldırınız. Ayrıca girmesini istemediğiniz odalar veya yüksek eşiği olan bölümlerin odasını kapatınız.

Lydsto S1 Robot Süpürge Kurulumu Nasıl Yapılır

  • Sarj ünitesinin sağında ve solunda belirli bir miktar boşluk bırakın. Böylece Lydsto S1 robot süpürgeniz rahatlıkla giriş sarj ünitesine giriş çıkış yapabilecektir.
  • Akıllı telefonunuza Lydsto uygulamasını indirin. Uygulamaya kayıt olduktan sonra bilgileriniz ile giriş yapınız.
  • Cihaz ekle bölümünden Lydsto S1 robotunuzu seçiniz.
  • Sonraki adımda evinizin Wi-Fi ismini seçiniz. Daha sonra şifre yazacağınız ekran gelecektir. Buraya Wi-Fi şifrenizi doğru bir şekilde yazınız.
  • Bir sonraki ekranda sizi ağ bağlantılarına yönlendirecektir. Wi-Fi ağları listesinden robot süpürgenizin Wi-Fi ismini seçerek uygulama ekranına geri dönün.
  • Telefonunuzdan bilgiler robot süpürgeye aktarılacaktır. İşlem tamamlandığında kurulum tamamlanacaktır.