Ana Sayfa Bilgisayar Lenovo Bilgisayar Açılırken Gri Ekran Sorunu Giderme

Lenovo Bilgisayar Açılırken Gri Ekran Sorunu Giderme

0

Dünya üzerinde Gelişsen teknoloji ile birlikte bilgisayar teknolojisinin de yaygınlaştığını görüyoruz. Bir çok farklı bilgisayar firmaları kendi marka ve modellerine bağlı olarak yeni bilgisayar üretimlerine başladı.

Kullanıcılar olarak okul, iş yerleri, ofisler, ev, eğitim sistemleri ve farklı bir çok alanda bilgisayarlar en büyük destekçimiz diyebiliriz. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar günümüzde yaygın olarak kullanım gösteriyor. Bilgisayarın özellik ve kullanımları konusunda bir çok kullanıcının beğenisini alıyor.

Tüm marka bilgisayarlarda ara ara güncellemeler gelebiliyor ve bu güncellemeler sayesinde sorunsuz bir şekilde bilgisayar kullanımına devam ediyoruz.

Bu markalardan bir tanesi de LENOVO bilgisayarlar. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu hatırlatalım.

Günümüzde bilgisayarların bir çok faydası olsa da bazen bize siyah ekran, gri ekran ve mavi ekran hatası verebiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu makalemizde LENOVO bilgisayarlarda bilgisayarımız açılırken ekranımıza gelen GRİ ekran hatasının çözümünü inceleyeceğiz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Öncelik olarak bilgisayarda GRİ ekran hatasının gelmesinin Görüntü bağdaştırıcısı sürücüsü güncelleştirme sorunları , Monitörünüz veya ekran ile ilgili bağlantı sorunları gibi

bir çok farklı sebebi olabilse de başlıca sebeplerinden birisinin güncellemeler olduğunu hatırlatalım. Arka planda askıya alınan güncellemelerimiz bu soruna sebep olabiliyor.

Bilgisayarımızın kullanım koşulları, özellikleri yada Windows 10 kullanıcıları askıya alma ve hazırda bekletme modun’dan çıkarken siyah gri bir ekran sorunu ile karşılaşabiliyor.

Bu sorun genelde bilgisayarımız açılırken açılış ekranın da GRİ ekrandan sonrası gelmiyor.

Peki LENOVO marka WİNDOWS 10 bilgisayarlarımızda karşılaştığımız bu hatayı nasıl çözebilir ve biz kullanıcılar neler yapabiliriz bilgi edinelim.

Aslında yapmamız gereken işlem oldukça kolay ve kısa süreli bir işlem olacaktır.

* Bilgisayarımızın klavyesi üzerinden WİNDOWS tuşu + SHİFT tuşu + CTRL tuşu + B harfine aynı anda birkaç saniye basılı tutalım.

Hemen ardından gelen pencerede Tüm Windows güncellemelerini uygulayın panelinden devam edelim ve bu ekranda bizleri bir süre bekletecektir. Tüm güncellemeleri tamamladıktan sonra sorunumuz giderilmiş ve kullanıma başlamış olacağız.

* Bu adımların dışında bilgisayarımızı GÜVENLİ MODDA başlatmakta yardımı olabilir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA