Ana Sayfa Sosyal Medya Wix Web Sitesi Nasıl Yapılır (Resimli Anlatım)

Wix Web Sitesi Nasıl Yapılır (Resimli Anlatım)

0

Wix nedir?

Hazır Web Sitesi Oluşturabileceğiniz Ve Profesyonel Tasarımlar yapabileceğiniz Platform Olan Wix Nedir ?

Çevrimiçi bir hizmet olarak sunulan Wix, sıfır kodlama bilginiz olsa ve önceden eğitim almamış olsanız bile web sitenizi oluşturmak için sürükle ve bırak görsel düzenleyiciyle çalışmanıza olanak tanır.

Wix Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle wix’e giriş yapınız veya üye olunuz e-posta,facebook ile kayıt olabilirsiniz. Giriş işlemini tamamladıktan sonra wix size ne tür site kurmak istiyorsunuz diye bir bölüm çıkacaktır burada iş,tasarımcı,blog hangisi ile ilgili web sitesi kurmak istiyorsanız işletmenize uygun olanı seçebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Seçimleri tamamladıktan sonra wix ADI size bir site kursun ve editör ile web sitesi kurmaya başlayın çıkacak editörü seçip kolay menülere ulaşabilir daha basit sitenizi yönetebilirsiniz.  Daha sonra önünüze çıkan şablon seç bölümünü seçip beğendiğiniz şablon ve tasarımları seçebilirsiniz wix size seçtiğiniz tasarım ile ilgili kendi yapay zeka teknolojisi ile hakkında iletişim bölümler olan sayfaları size soracak sayfaları ekledikten sonra site düzenleme ekranı sizi karşılayacaktır.

Burada kendi isteğinize ekle bölümünde iletişim kutusu sosyal medya ulaşım linkleri ve web sitesi ile ilgili düğmelere tıklayarak bağlantı bölümünden sayfa bağlantıları verebilirsiniz

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA