Ledlenser ML6 Led Kamp Lambası

ML6 430 x

Yeni ultra hafif ve kompakt, taşınabilir, su geçirmez Ledlenser ML6, dış mekan ışıldaklarında büyük bir devrim…. Neredeyse hiç bir LED kamp feneri, Ledlenser ML6 kadar kompakt ve güçlü değildir.

Cihaz, parlak ve aynı zamanda hoş, gözü almayan bir ışık teknolojisi sunuyor. İçerisindeki 18 adet led lamba, özel Micro Prism lens teknolojisi ile ışık kalitesi ve enerji verimliliği açısından da yeni standartlar belirliyor bu ışıldak. Karartma, powerbank,
okuma lambası ve taşıma kilidi gibi yeni ve özel özellikler, Ledlenser ML6‘yı güvenebileceğiniz mükemmel kamp ve dış mekan seyahat ışıldağı yapıyor.

Işıldak uygulaması sayesinde cep telefonundan veya cihazla birlikte
verilen uzaktan kumanda niteliğindeki bilekliği ile de kontrol edilebilmekte.

Yeni Ledlenser ML6, kampta metal tablasında veya motor kaputunda, manyetik tabanıyla güçlü ve
sabit bir ışık kaynağı yaratıyor. Her hava koşuluna dayanıklı kauçuktan yapılmış gövdesi ile her koşulda kullanılabilir.Kompakt tasarımı sayesinde asla engel tanımıyor. Dağ, kamp ve doğa yürüyüşleri, sağanak yağış veya kazara yapılan suya düşürülmelerden etkilenmeyen Ledlenser ML6, su geçirmez gövdesi sayesinde rahat ve güvenli bir kullanım sağlar.

Manyetik tabanı sayesinde Ledlenser ML6, metal olan bütün yüzeylerde, çadır direğinde, tekne gövdesinde, hemen hemen her yerde sağlam ve güvenli tutuş sağlıyor. Cihazın 2-farklı versiyonu mevcut; birisi beyaz ışık, diğeri (daha sıcak) sarı ışık veren verisyonu. Fakat bu özellik, maksimum performansta çalıştırılırsa, her iki cihaz da sarı sıcak ışık veren versiyon 30dk daha erken bitiriyor bataryayı. Cihaz açık iken + tuşuna 2sn uzun basınca bust moduna geçiyor ve cihaz 1dk boyunca maksimum ışık gücünde çalışıyor.

Cihaz içerisinden 3000mah şarş edilebilir 1-adet pil çıkıyor. Çadırda, gölde veya dağlarda, yeni Ledlenser ML6, akıllı telefonlar ve benzerleri için saatlerce kullanabileceğiniz, parlama yapmayan ışık ve pratik bir güç kaynağı sunuyor. Ledlenser, parıltısız ışık ve yüksek enerji verimliliği için yapılmış en son lens teknolojisine
sahip bir kamp lambasıdır.

Metal yüzeylerde tutunabilmesi için mıknatıs, kauçuk asma kancası ve tripod üç ayak bağlantı noktası bulunur. Entegre, katlanabilir metal kancalı çıkarılabilir ayakları vardır. Cihaz, USB üzerinden cep telefonu şarj cihazları ile şarj edilebilmekte. Zorunlu hallerde cep telefonları vb. elektronik cihazları şarj etmek için USB bağlantı noktasından Powerbank özelliği de önemli özelliklerinden …..

Ek Özellikler:

 • 280gr ağırlığa sahip
 • Kolay kullanım, kademesiz olarak kısılabilen dahili batarya göstergesi
 • Lambayı karanlıkta daha iyi bulmak için floresan modu
 • 70-saate kadar ışık süresi
 • 750-20 lümen arası ışık parlaklığı (kısılabilir)
 • Taşıma güvenliği
 • Kırmızı okuma lambası (yüz yüze konuşabilme göz almadan)
 • Su geçirmez (IP54)sertifikası
 • Aydınlatma fonksiyonları
 • Yanıp Sönme, Yükseltme, Düşük Güç, Güç, Darbe, SOS, Strobe özellikleri
 • Kullanılan Teknolojiler: Akıllı Işık Teknolojisi, Mikro Prizma Teknolojisi, Sıcaklık Kontrol Sistemi