Facebook İşletme hesabınız, Reklam İlkelerine veya diğer standartlara uymadığı için reklam vermesi kısıtlandıysa, kısıtlanmaması gerektiğini düşünüyorsanız Kısıtlanan İşletme Hesabı İçin İnceleme Talebinde  bulunabilirsiniz.

Öncelikle BURAYA tıklayalım. Açılan ekranda eğer Facebook hesabınıza giriş yapılmadıysa giriş yapmanız istenecektir. Doğru bilgiler ile hesabınıza giriş yapın.

kisitlanan isletme hesabi 1

Yukarıda ki resimde gördüğünüz sayfa açıldığında, öncelikle birden fazla işletme hesabınız var ise sorun yaşadığınız hesabı seçmeniz gerekmektedir.

Kısıtlanan İşletme Hesabı İçin İnceleme Talebinde Bulunma

İşletme hesabınız, Reklam İlkelerimize veya diğer standartlara uymadığı için reklam vermesi kısıtlandıysa, kısıtlanmaması gerektiğini düşünüyorsanız inceleme isteğinde bulunabilirsiniz.
İşletme Hesabı Seçin
Yukarıda seçilen işletme hesabının yöneticilerinden biri misiniz?
Neden değerlendirme talep ediyorsunuz?
Seçeneklerinizi yaşamız olduğunuz soruna göre seçmeniz önemlidir.
Bundan dolayı hesabın yönetici siz iseniz eğer Yukarıda seçilen işletme hesabının yöneticilerinden biri misiniz? sorusuna Evet seçeneğini belirlemenizi öneririz.
Değilseniz Hayır seçeneği ile devam ediniz.
Arından Neden değerlendirme talep ediyorsunuz? seçeneği için de belirtilen seçeneklerden sizin için uygun olan yani yaşadığınız sorunu en iyi açıklayan seçeneği belirleyin.
Hesabınız Facebook reklam ilkelerinden dolayı kısıtlandı şeklinde uyarı aldıysanız birinci seçeneği belirleyiniz.
İşletme hesabınızda sizin bilginiz dahilinde olmayan durumlar var ise İşletme hesabımın yetkisiz olarak kullanıldığını düşünüyorum seçeneği ile devam edin.
Eğer bahsettiğimiz her iki durumda sorununuzu karşılamıyorsa Başka bir neden seçeneğini seçerek devam ediniz.
Yaşamız olduğunuz sorunu detayları ile birlikte belirterek gönder demeniz yeterlidir.
Sonrası için Facebook ekibi tarafınız ile iletişime geçecektir. Hesabınıza kayıtlı mail adresiniz üzerinden ve hesap destek gelen kutusu üzerinden. Bu şekilde sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.