Günümüz dünyasında grafik uygulaması geliştiricisi sayıları her geçen gün biraz daha artıyor. Adobe Mobile Uygulamalar çok uygulama geliştiricisi dijital pazarlama ve web-marketinge yönelik uygulamalar geliştirirken, bunun yanında alanın tartışmasız lideri Adobe, aynı zamanda tüketici hayatını kolaylaştıran uygulamalar geliştirmeye devam ediyor. Bundan böyle mobilize edilen dünyadaki yerini sağlamlaştırmak isteyen bir çok markayı artık mobil alana kanalize olmuş şekilde göreceğiz.

Öncelikle grafik uygulamaları ve çözümleri alanının bilinen en eski markası konumunda olan Adobe Mobile Uygulamaları gelişen teknoloji ve elektronik ürün grubu kullanım oranlarını da dikkate alarak son zamanlardaki ilgi odağını iOS ve Android işletim sisteminde çalışabilen aplikasyonlara çevirdi. Bu yüzden geliştirdiği uygulamaları Adobe Creative Cloud çatısı altında toplayan şirket kullanılacak uygulama sayısında göre fiyat skalasını belirliyor. Özellikle tüketiciler üzerinde çalışacakları objelere göre aplikasyon seçimlerini gerçekleştirebilirken, sonuçta dilerlerse Adobe Creative Cloud yıllık üyelik alarak tüm aplikasyonların kullanımına erişebiliyor. Bundan dolayı, mobil cihazınızda bazı durumlarda iyi ki indirimişim diyeceğiniz, hayat kurtarabilen birbirinden işlevsel Adobe Mobile uygulamalarını ve fiyat skalasını derledik. 

 

Evvela fiyatlandırma hakkında bilgi vermek gerekirse;

Adobe Mobile Uygulamalar Ücretlendirme: 251,34₺/Aylık

 

*Photoshop

* İllüstratör

* InDesign’da

*Adobe XD

* Işık odası

*Acrobat Pro

* Canlandır

*Düş Dokumacı

* Premier Profesyonel

* İlk Gösterim Koşusu

*After Effects

*Boyut

*Seçme

*Kopyada

*Klasik Işık Odası

*Medya Kodlayıcı

* Karakter Animatörü

* Prelüd

*Sigorta

*Köprü

 

100 GB bulut depolama alanı, Adobe Portfolio, Adobe Fonts ve Adobe Spark

 

adobe mobile 1

 

Acrobat Pro

Yıllık plan, aylık ödeme — ₺94,06/ay

Yıllık plan, ön ödemeli — ₺1.128,69/yıl.

Aylık plan — ₺156,94/ay

Böylelikle dilediğiniz yerde çalışmak için eksiksiz PDF çözümü (Hem PC hemde mobil erişim içerir)

 

 

adobe mobile 2

 

illüstratör

Yıllık plan, aylık ödeme — ₺132,16/ay

Yıllık plan, ön ödemeli — ₺1.500,96/yıl.

Aylık plan — ₺197,06/ay

Aynı zamanda sektörde bir standart haline gelmiş vektör grafiği uygulaması; baskı, web, video ve mobil için logo, simge, çizim, tipografi ve illüstrasyonlar oluşturmanıza olanak sağlar. (Hem PC hemde mobil erişim içerir)

 

adobe mobile 3

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Photoshop

Yıllık plan, aylık ödeme — ₺132,16/ay

Yıllık plan, ön ödemeli — ₺1.500,96/yıl

Aylık plan — ₺197,06/ay

Bununla birlikte dünyanın en iyi görüntüleme ve grafik tasarım yazılımı, fotoğraf düzenleme ve kompozisyondan ve dijital boyama, animasyon ve özellikle grafik tasarıma kadar neredeyse her yaratıcı projenin merkezinde yer alıyor.

Son olarak dünyanın en iyi görüntüleme ve grafik tasarım yazılımı, fotoğraf düzenleme ve kompozisyondan ve dijital boyama, animasyon ve grafik tasarıma kadar neredeyse her yaratıcı projenin merkezinde yer alıyor. (Hem PC hemde mobil erişim içerir)

adobe mobile 4