Ana Sayfa Haberler iPhone için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları!

iPhone için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları!

0
iPhone için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları!

Her geçen gün hızı biraz daha artan ve maliyeti ucuzlayan internet paketleriyle birlikte, akıllı telefon kullanıcılarının günlük hayatındaki mobil internet paketi kullanımı oranı neredeyse %100’lere ulaştı. Akıllı telefonların genel kullanım etkinlikleri arasında en yüksek orana sahip işlemlerden biri olan müzik dinleme uygulamaları ise, tıpkı artan internet paket hızları gibi, her geçen gün biraz daha gelişiyor. Dinlemek istediğimiz bir müziğe ulaşmak günümüzde birkaç tık ile mümkün olabiliyor. Hatta bazı işletim sistemlerinde, istediğimiz müzikleri doğrudan internet bağlantısı üzerinden sonradan dinleyebilmek üzere depolabiliyoruz. Bu depolama işlemi Android tabanlı akıllı telefon ve cihazlarda çok daha esnek şekilde yapılabiliyorken, Apple’ın akıllı cihazlarında kullanılan iOS işletim sisteminde ise oldukça katı kurallar bulunduğundan, internet üzerinden anlık müzik depolama işlemi, yardımcı uygulamalar kullanılmadan gerçekleştirilemiyor. Bizler de bu kapsamda sizler için iPhone ve iPad’lerde kullanılabileceğiniz çevrimiçi ve çevrimdışı müzik dinleme uygulamalarından en popüler olanlarını derledik.

 

iPlay

iPlay ile internet üzerinden müzik dinleyebilir, video izleyebilir, sevdiğiniz şarkıları ücretsiz olarak telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

iPhone için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları!

MixRadio

Çeşitli müzik türlerindeki listeleri ücretsiz olarak dinlemenizi sağlayan MixRadio, çevrimdışı müzik dinleme özelliği sayesinde de istediğiniz müzikleri depolamanızı sağlıyor ve kullanıcıların beğenisini topluyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Tubidy

AppStore‘un en sevilen müzik dinleme – indirme uygulamalarından biri olan Tubidy, müzik indirme ve dinleme işlemleri konusunda kullanıcılara büyük konfor sağlıyor.

Spotify

iOS işletim sisteminde en stabil şekilde çalışan müzik dinleme ve depolama uygulaması olarak gösterebileceğimiz Spotify, bahsettiğimiz diğer uygulamalar gibi AppStore üzerinden ücretsiz şekilde indirebiliyor. Ancak uygulamayı farklı kılan yön ise, uygulama indirildikten yalnızca 1 hafta süre boyunca Premium opsiyonlar ücretsiz şekilde kullanılabiliyor. Bu sürenin bitiminde ise Spotify Premium opsiyonlarının devam etmesini isterseniz aylık 10₺ ile faturalandırılan ücretli üyelik satın almanız gerekiyor.

Fizy

Çevrimiçi ve çevrimdışı müzik dinleme uygulamaları arasında en yüksek stabilizasyon oranlarından birine sahip olan Fizy aynı zamanda alandaki ender yerli uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Tıpkı diğer uygulamalar gibi ücretsiz şekilde indirilebilen Fizy, kullanım döneminde ilk bir ay süresince ücretsiz Premium özellikler opsiyonu sunuyor. Sonrasında ise Fizy Premium özelliklerinden faydalanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar, mobil operatör şirketlerine özel fiyat opsiyonlarından faydalanabiliyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA